Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ні капітуляції! на Нормандській зустрічі: по всій Україні відбувається акція "Червоні лінії"

У неділю, 8 грудня, о 13:00 розпочалося всеукраїнське віче на Майдані Незалежності. Його скликали одразу три політичні сили: "Європейська Солідарність", "Голос", "Батьківщина"."Прямий" веде пряму трансляцію з Майдану Незалежності у Києві, а також з інших міст України.

Люди вийшли на акцію "Червоні лінії" задля того, аби нагадати владі, щоб не йшла на мир ціною капітуляції України.

ВИМОГИ ПРОТЕСТУ

1. Ніяких компромісів щодо унітарної держави і федералізації

2. Ніяких компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу

3. Ніяких політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном

4. Ніяких компромісів щодо деокупацію і повернення Криму

5. Ніяких зупинок міжнародних судових процесів проти Росії.12:04 У Києві, як розповіла кореспондент "Прямого" Олена Чернякова, на Майдан Незалежності приїхали люди зі Львівської області, з Фастова, із Запорізької області. Люди кажуть, що прийшли на акцію аби застерегти Зеленського від непоправних кроків на Нормандській зустрічі.12:02 Як повідомляє кореспондент "Прямого" Альона Наталуха, у Запоріжжі акція "Червоні лінії" мала розпочатися о 12:00, але люди почали збиратися трохи пізніше через негоду. На центральну площу міста прийшли активісти, волонтери та просто небайдужі люди. Активісти хочуть нагадати Зеленському зокрема про важливість недопущення проведення виборів на окупованих територіях до відновлення повного контролю над ними українською владою.

Нагадаємо, народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Андрій Парубій заявив, що віче "Червоні лінії" для Зеленського" – це демонстрація позиції українського суспільства щодо неприпустимості здачі національних інтересів України під час Нормандського саміту.
Tags: Віче, ЗЕорда, Майдан, акции протеста, анонси, вимоги, требования, червоні лінії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments