Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Не дивись ФактиICTV, не будь рабсіянином

Передивився останні новини каналу Пінчука – це ж суцільний "культ особистості" Зеленського! Факти на ICTV перетворились на філію Г+Г Коломойського, що є лакмусом відношення олігархів до презЕдента і його до них. Це не стандарти ВВС, а майстер-клас кисельовщини-соловйовщини, яку полюбляють наші північні сусіди-раби путіна.
Що не репортаж – то Зеленський, що в країні гарне, що відкривається – теж ми зобов’язані цьому президенту-помилці. Не вистачає червоних стрічок навколо його портретів. Ну не можна ж так палитись, колеги! Оксана Гутцайт, при всій повазі до Вашого чоловіка, але Ви не журналістка, а дуполізка Зеленського, як і решта ведучіх Фактів.

«Корона на голове президента со временем станет для него ошейником»: Экс-нардеп считает, что окружение Зеленского доведет гаранта до эшафота

А подивіться які серіали знімає ICTV! Вони гарні за якістю, але всі – російськомовні, де в головних ролях знов варяги з Московії, а наші актори подай-принеси.
Аби не гарні передачі "Громадянська оборона", "Антизомбі", то канал Пінчука можна прибрати з наших пультів, як і Г+Г, 112, НьюзВан..
Тележурналісти, не ганьбиться, показуйте про Зеленського і всю його проросійську камарилью правду, бо вас скоро українці не стануть дивитись.
Tags: ictv, ЗЕорда, Пинчук, заметки О. Леусенко, культ личности, олигархи, телевидение, телеканалы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments