Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Героям слава! Підшмарклям – ганьба

6 грудня українці відзначають День Збройних сил.

Так вийшло, що найгероїчні сторінки українського війська незалежної країни припали саме на початок російської збройної агресії.До 2014 року у нас існував совєцький анахронізм, якась примара війська. Усі попередні роки незалежності українська армія руйнувалася, як того хотів наш споконвічний ворог – Москва.

Десятиліттями відбувалися масові скорочення кадрових військових, чесні офіцери кидали службу через маленьку зарплатню та ганебне ставлення до них міністрів та влади взагалі.

Українське військо зазнавало шалений тиск Москви, яка завжди була зацікавлена в послаблені дієздатності ЗСУ, в чому їй допомагали її агенти – корумповані, подекуди, проросійські чиновники.

І лише після Революції Гідності (яку не сприйняв свого часу діючий головнокомандувач Зеленський, який просив українців покинути Майдан заради олів’є) і в роки, коли головнокомандуючим ЗСУ став п’ятий президент Петро Порошенко наше військо нарешті відродило новий літопис справжніх, боєздатних українських Збройних сил. Попри тотальну руїну в армії, корупцію, зради, втрати і підступність російського ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність Батьківщини, захистити націю від московського агресора, а також відбудувати власну обороноздатність.

Саме за Порошенка Україна відмовилася від позаблокового статусу і оголосила про свій стратегічний напрямок вступу в НАТО. На сьогодні, відповідно до рейтингу Global Firepower Index-2019, Збройні сили України за своєю боєздатністю посідають 29-те місце серед 136 країн світу.

Саме завдяки вам, бійці Збройних сил України і добробати, українські атовці, ветерани, Україна відстояла суверенітет, завдяки вам, наші герої, вашому здоров’ю і вашим, на жаль, життям, нація вистояла і продовжує боротьбу за свою незалежність у титанічній війні проти російських фашистів.На жаль, в рядах ЗСУ є такі, хто повівся на тотальну брехню московського проекту «Буратіно», хто сьогодні погодився тікати з рідної землі, яка пролита кров’ю наших побратимів, заради забаганки одного клоуна-капітулянта. Офіцери і солдати, хто проголосував за головнокомандувача-помилку забруднили свою честь і славу.

. Сподіваюсь, що більшість війська вже розуміє, ким насправді є сьогоднішній головнокомандувач, який роками глузував з наших військових. Дай Боже, щоб вам вистачило розуму більше не мати карикатурного керманича, який здатен поступатися національним інтересам в інтересах нашого ворога.

Вітаємо вас новим армійським гаслом, яке ввів попередній головнокомандувач - Слава Україні – героям слава!


Tags: День Збройних Сил України, ЗСУ, поздравления, праздники, свято, статті О. Леусенка, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment