Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Герус отримав $400 тисяч за поправку про імпорт електроенергії з РФ

Колишній представник президента Володимира Зеленського в Кабміні Андрій Герус отримав хабара за внесення поправки щодо імпорту російської електроенергії.Про це в розмові з ведучою та журналісткою "Прямого" Дашою Счастливою розповіла народна депутатка Ганна Скороход.

"Ексклюзивна інформація, яка мене сьогодні шокувала - це те, що Геруса, який є автором скандальної поправки. завдяки якій ми купляємо електроенергію в Російської Федерації, звинуватили в хабарі і назвали суму. Чотириста тисяч доларів, він начебто отримав від бізнесменів, яким вигідно продавати-купувати електроенергію з Російської Федерації… Це розповіла народний депутат, вже не від "Слуги народу" Ганна Скороход", - розповіла Счастлива і попросила включити запис розмови з народною депутаткою Ганною Скороход.

"- Зараз у нас розглядається в другому читанні законопроект 2233, в якому є поправка про заборону імпорту за двосторонніми договорами з Російської Федерації на внутрішньому добовому ринку, але при цьому не забороняється продаж електроенергії з РФ на добу вперед, що ля мене є питанням: чому так? Напевно пан Герус намагається таки відпрацювати ті гроші, які отримав за внесення цієї поправки ще два місяці тому. Іншого пояснення я просто знайти не можу.

- Андрій Герус отримав гроші за цю поправку?

- Я іншого пояснення тому, що не хочуть повністю заборонити імпорт електроенергії з Російської Федерації не бачу.", - йдеться у розмові.

"Там ще був шматок. Я запитала "скільки?", а вона назвала суму від 100 до 400 тисяч доларів", - додала Счастлива.


Tags: "Слуга народа", Герус, Скороход, взятки, коррупционеры, лоббизм, связи с Москвой, узеленского, хабарі, электричество
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments