Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про оточення Зеленського: Корона на голові приведе до ошийника

П’ять копійок: Відмічу, що Зеленському навіть до Януковича довго-довго повзти раком. Наприклад, той мав життєвий досвід за гратами, завгар, керівник Автодору, зам голови Облдержадміністрації, голова ОДА декілька років, прем’єр-міністр, керівництво дуже згуртованої партії..
Що має клоун? Партія – нуль, досвіду – нуль, друзі в політиці – нуль, власного бачення розвитку – нуль. Зеленський – це зеро.

«Корона на голове президента со временем станет для него ошейником»: Экс-нардеп считает, что окружение Зеленского доведет гаранта до эшафота

Корона на голові президента України Володимира Зеленського приведе його до ошийника. Про це в ефірі "Прямого" заявив народний депутат VIII скликання Ігор Побер.

"Зараз в Зеленського є корона з алмазами, яка світиться. Він там нагорі. Потихеньку голова буде ставати меншою, а корона більшою. І вона буде злазити. О, вуха закриє – він зможе ще щось говорити. Потім він зможе слухати та бачити, але рота не буде. А потім вона опуститься йому на шию і стане ошийником для цього оточення. І вони будуть на ошийнику водити за собою. Потім верх буде різати йому шию. І так потихеньку вони його до ешафоту приведуть. Що і було, як приклад, з Віктором Федоровичем", - заявив Побер.Раніше експерт Міжнародного інституту демократій Євген Дикий заявив, що дії чинної влади стосовно опозиційних політиків, волонтерів і ветеранів можуть призвести до народного опору і повторення подій 2013-2014 років.
Tags: "Слуга народа", Зеленский, аматоры, кадры, капкан, офіс зеленського
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments