Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Цього дня беркутівці почали бити протестуючих. Над чим упорото сміялись квартальські покидьки.

У ніч з 29 на 30 листопада, у Києві, на Майдані Незалежності, відбувся силовий розгін спецпідрозділом «Беркут» студентів, які протестували проти рішення уряду зупинити підготовку до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

30 листопада. Пам’ятні дати

Ця силова спецоперація називалася досить прозаїчно: «розчисткою території для встановлення новорічної ялинки». В результаті наступу силовиків десятки людей було жорстоко побиті, серед них багато студентів (чимало з них приїхало з інших областей України).
Для багатьох, як у сиву давнину, єдиним прихистком став Михайлівський монастир (Київський Патріархат), який у лиху годину відкрив свої двері тієї страшної ночі для багатьох переслідуваних. Внаслідок злочинних дій «Беркуту» тоді постраждали щонайменше 79 осіб.
Згодом, один клоун зі своєю промосковською зграєю квартал95 пожартують: "если всех митингующих одеть в шерстяную одежду, а беркутовцам раздать эбонитовые палочки, мы сможем добывать электричество". З цього цинічного жарту ржали мікророси, банда Януковича і наші вороги за парєбріком.
Пам’ятаймо!
2
3
Tags: Беркут, Зеленский, Квартал-95, Майдан, акции протеста, беркутня, даты, избиения, разгон митинга, сарказм, цинизм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment