Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Блогер Зеленському: ви не помрете своєю смертю. Я вас не боюся. І ніхто не боїться. ви дуже мілкіSerhii Marchenko

Розумієте, Володимире Олександровичу, яке діло. Ви можете зараз посадити Марусю Звіробій. Або потріпати їй півроку нерви і впаяти умовно, демонструючи свою великодушність. Ви ж президент із диктаторськими повноваженнями і повним ігнором закону. Ваш клоун Труба власну маму посадить, аби залишитися на посаді.

Але ви ніколи не зміните одного простого факту: в той час, як на фронті гинули українці, Маруся поклала своє життя на боротьбу з агресором, а ви поклали свій член на рояль.

Не знаю, що ваші посіпаки знайдуть у неї вдома. Може, зброю, може, наркотики – у ментів ніколи не було багатої уяви. Але Маруся ніколи не втікала від фронту, а ви втікали. І ніякими роликами на ютубі і посадками політичних опонентів це не перебити.

І так, я так само, як Маруся, вважаю, що ви не помрете своєю смертю. Такі, як ви, настільки мілкі, як люди, що відповідальність просто розчавлює ваші маленькі, спраглі до аплодисментів, мізки. Можете мене теж посадити. Я вас не боюся. І ніхто не боїться. Ви просто ще одна дрібна історична постать в історії великої країни.
Tags: ЗЕорда, Звіробій, Зеленский, блогеры, письма зеленскому
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments