Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українка Зеленському: "Ти скакав по сцені - ми ховались від куль, ти на корпоративах - ми в окопах"

1

Yulia Arefeva

Привіт, Вова.

Так вийшло, що я - громадянка країни, яку ти нині очолюєш. Я не голосувала за тебе, Вова. Я не голосувала за твою партію. Але тобі доведеться рахуватись зі мною і мільйонами таких, як я. Знаєш, чому?

Бо коли тобі було 18, ти обирав торгувати собою. А коли мені було 18 - я обрала Україну. Я обрала боротись за неї на Майдані, а згодом - і на війні.

Вова, поки ти скакав по сцені - ми ховались від куль беркутні. Поки ти сліпуче посміхався на корпоративах - ми сідили в окопах під "градами". Поки ти виводив бабки в офшори - ми виховували молодь, плели масксітки, закупали волонтерку, чергували в шпиталях та жертвували собою.

За ці 6 років загинуло близько 15 тисяч чоловік. Зараз я спробую пояснити так, як тобі буде зрозуміло. З кінця 2013 року в боях за Україну загинуло 4 повних аншлаги концерту "кварталу" в великій залі Палацу "Україна", Вова. Невиразна якась цифра, так? А якщо 62,5 повних аншлаги малої зали? А якщо 70 аншлагів в "Жовтневому"?

Знаєш, Вова, дві третини загиблих - молодші від тебе. Ти розважався - вони помирали. А знаєш, майже в кожного з них ще могли бути діти. Тисячі ненароджених дітей, Вова. Геніїв. Письменників. Винахідників. Митців. Просто людей, Вова. Ти-ся-чі.

Оккупанты дважды обстреляли украинские позиции возле Марьинки

І знаєш, коли ти з теплого кабінету розповідаєш про "посередину" і про відводи військ - ти продовжуєш вбивати їх, Вова. Ти влаштував концерт "кварталу" на цвинтарі, ти це розумієш?

А знаєш, що ще?
Ти забув, що це військовий цвинтар. І всі, в кого в пам'яті живі сотні загиблих - вміють вправлятись зі зброєю. На відміну від тебе, Вова. А ще, знаєш... Нам нема чого втрачати, крім України. Тому ми битимемось до останнього подиху і останньої краплі крові. І після смерті ми будемо приходити до тебе, Володимир Зеленський, у снах.

#невідводьвійська, Вова. Бо #яобираю війну. І таких, як я - мільйони. Думай, Вова. Думай. Те

Оккупанты 11 раз нарушили “тишину”, под Водяным работали минометы
Tags: #невідводьвійська, #яобираю, АТО, ООС, женщины, клоунада, письма зеленскому, русско-украинская война, українське військо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments