Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Клоун, #Не_чіпай_Марусю!

Зеленський, що ти робиш, довбню? Тобі Звіробій не пробачать ані волонтери, ані військові. За твоєю підступною логікою, те, що робив Квартал на Г+Г щодня – всю вашу проросійську зграю потрібно було стратити.
Якщо Порошенка московські боти тролили Шарієм, то твої акаунти тепер будуть спамити дівчиною військовим – Не чіпай Марусю! Уявляєш різницю? Пороха тролили кремлівським агентом, а тебе докоряють тепер українською патріоткою, та ще й жінкою.
І до чого тут ДБР? У вас там всі – двієчники. Вчіть матчастину.
Ти трусливий, злопам’ятний, мстивий гном. Сказав би тобі це в обличчя, так ти ж сцикло – ховаєшся від українців за айфоном.

Маруся Звиробий

Нагадаю, сьогодні зранку, 28 листопада, бандюки Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками у будинок волонтера Марусі Звіробій у Калинівці.

Про це повідомила сама Маруся Звіробій на своїй сторінці у Facebook.

Детективи ДБР погрожували виламати двері, коли волонтерка заявила, що викликає адвоката. Згодом вона впустила детективів, які пред’явили ухвалу суду і свої службові посвідчення. Також були присутні оперативні співробітники СБУ та спецпідрозділу "Альфа".

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов заявив, що справа проти народної депутатки і волонтерки Софії Федини є політичним переслідуванням і вибірковим правосуддям.

ПОРУШЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА ВИСЛОВЛЮВАННЯ ФЕДИНИ ТА ЗВІРОБІЙ Є ПОЛІТИЧНИМ ПЕРЕСЛІДУВАННЯМ І ОБМЕЖЕННЯМ СВОБОДИ СЛОВА - ЗАЯВА "ЄС".

Народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз вважає, що команда Зеленського, яка в ручному режимі управляє правоохоронними органами, влаштовує політичні переслідування опонентів – замість того, щоб прозоро розслідувати гучні корупційні, кримінальні та аморальні скандали у власній фракції "Слуга народу".


Tags: ДБР, ЗЕорда, Звіробій, волонтеры, патріоти, репресії
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments