Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вихід на олігарха Путіна, земля на Кримі: викриття помічника Зеленського Єрмака у зв’язках з РФ

Журналісти нового проекту розслідувань "Watchdogs.Розслідування" викрили помічника президента Зеленського Андрія Єрмака у зв’язках із одіозним путінським олігархом.Як з’ясувалося, Єрмак через власну компанію "Інтерпромфінанс-безпека" має спільний бізнес із компанією "Сарич".

Раніше це була українська компанія, яка володіла землею в бухті Ласпі, але вона переєструвалася на Росії за тамтешніми законами і змінила власників. Рік тому її новими господарями стали люди, наближені до Аркадія Ротенберга - друга Путіна, будівника Кримського мосту і найтоксичнішого з російських олігархів.

"Пан Ротенберг чи якась там інша особа з Росії могла стати власником бізнесу в Україні таким чином. Не зовсім формально - між крапель пройти", - зазначив юрист із земельних питань Єгор Недашківський.

Єрмак і ТОВ "Сарич" є партнерами в компанії "Інтерпромфінанс-безпека". Україна перереєстровані кримські компанії не визнає, але з точки зору росіян - люди Ротенберга увійшли напряму до українського бізнесу Єрмака і стали його партнерами. Як це пояснити? Журналісти кілька тижнів намагалися домовитись про інтерв’ю із Андрієм Єрмаком. Він ігнорував звернення, допоки в особистій переписці автори розслідування не заявили йому тему. Через свого прес-секретаря Єрмак дав відповідь - текстовим повідомленням у WhatsApp. Мовляв, нічого поганого не робив - хотів би закрити компанію, але не може.

"Ще задовго до початку війни, я не мав жодних відносин з ТОВ "Сарич", як не маю і зараз, і не несу жодної відповідальності за діяльність цієї юридичної особи чи її бенефіціарів. Більше того, в мене немає зв‘язку з ними, і через це я весь цей час не мав змоги закрити ТОВ "Інтерпромфінанс-безпека", - йдеться у повідомленні.

Виправдання так собі: журналісти -розслідувачі "Прямого" довели документально: на сьогодні Єрмак і "Сарич" пов’язані через "Інтерпромфінанс-безпеку". "Сарич" перереструвався на Росії і відійшов до людей Ротенберга, і це зазначено в реєстрах. Чи намагався Андрій Єрмак припинити бізнес-зв’язки із компаніями російського олігарха Аркадія Ротенберга, він не уточнив...

Більше дивіться у першому випуску програми розслідувань на "Прямому":


Tags: Ермак, Ротенберг, журналистские расследования, кадры, кроты Лубянки, связи с Москвой, токсичность, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments