Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Не треба плутати українців з ординцями

Під постом Наталия Рябенко розміщена світлина російських окупантів, які вдягли одяг загиблих у малайзійському Боінгу на Донбасі:
"це в 2014 році нарід, якого наш Сопля називає "вони теж люди нормальні" і будує їм мости за наші гроші повдягались в речі загиблих в збитому "Боїнгу" і почали викладати фото на всеобщєє обозрєніє. Я хоч і перестала волать, що між нами повинна буть "стіна з колючим дротом, мінні поля і погранці з собаками", досі не знаю, як з ними жить."

2

Марина Колесникова залишила наступний коментар:
На нашій стороні таких виродків теж тисячі й тисячі. Якщо пофільтрувати країну, навіть жахливо уявити скільки справжніх людей залишиться.

Довелось уточнити, що не треба плутати українців з ординцями:
Олег Леусенко: Не кажіть дурниць. Так, юридично вони з нашими паспортами, але ментально – то все представники руцкагамирку. Не треба плутати українство, представники якого по неділям йдуть в церкву і вчать правдиву історію з нащадками панаєхавших московітів, які ностальгують за совком, ненавидять все українське і падають ніц перед путіним. Це два протилежних світу – український і ординський. Не приліплюйте останній до моїх співвітчизників.
Tags: гомо раша, заметки О. Леусенко, московиты, орда кацапська, отличия, панаехали, руцкимирЪ, сравнение, українство, українці
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment