Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Так званий "проект підозри" П. Порошенку - російське замовлення і конвульсії Труби перед відставкою

Так званий "проект підозри", яку Державне бюро розслідувань підготувало п'ятому президенту України Петру Порошенку є російським замовленням.Про це в ефірі "Прямого" заявив адвокат Ігор Головань.

"З травня місяця пан Портнов і пан Труба здійснюють спецоперацію в інтересах держави-агресора, яка переважно відбувається у медіа, в інтернеті. Тобто, це не юридична історія, а медійна, яка спрямована на те, щоб хоч якось зашкодити репутації п'ятого президента Порошенка і сприяти інтересам Росії", - сказав правозахисник.

Головань нагадав, що ініціатором справ щодо дій українських моряків у Керченській протоці, а також нібито незаконних наказів п'ятого президента України, був Андрій Портнов.

"Усе почалося з того, що Портнов написав заяву по справі українських моряків. Досі ця справа йде. Ми знаємо, що ДБР отримало доступ до стратегічних планів ЗСУ, а також призначило експертизу щодо оцінки діям наших моряків, які були захоплені РФ. Також було вкинуто більше десятка абсурдних заяв. І весь цей бруд цікавить ДБР на чолі з Портновим", - наголосив адвокат.

Головань підкреслив, що наразі ДБР ухиляється від розгляду клопотань щодо закриття справ проти Порошенка як юридично необґрунтованих.

"Оскільки пан Труба весь час озвучував, що ці справи якось пов'язані з Порошенком. Оскільки п'ятий президент ніколи не мав іншого статусу у цих справах, окрім як свідка, то ми почали спиратися на рішення Європейського суду з прав людини щодо закриття всіх проваджень як юридично необґрунтованих. Адже відсутній не лише склад злочину, але навіть подія злочину. Звичайно, ДБР ухиляється від розгляду наших клопотань, але суди приймають рішення і зобов'язують розглянути ці клопотання", - зауважив правозахисник.

Детальніше дивіться у відео:


Раніше адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань написав, що так звана "підозра", виставлена в телеграмі заступником глави адміністрації Януковича Андрієм Портновим, а згодом скопійована прес-службою ДБР, є нічим іншим як російським замовленням на завдання шкоди репутації п'ятого президента, а також спробою перешкодити Петру Порошенку провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії у Хорватії та на безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

Нагадаємо, адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань закликав генерального прокурора Руслана Рябошапку не порушувати Конституцію натяками про справи, де Порошенко "може мати інший статус, не свідка".

Так звана "підозра", виставлена в телеграмі заступником глави адміністрації Януковича Андрієм Портновим, а згодом скопійована прес-службою ДБР, є нічим іншим як російським замовленням на завдання шкоди репутації п'ятого президента, а також спробою перешкодити Петру Порошенку провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії у Хорватії та на безпековому форумі в Галіфаксі (Канада).

Про це йдеться у заяві адвоката Петра Порошенка Ігоря Голованя.З останніх сил чіпляючись за крісло, що швидко вислизає, Директор ДБР Роман Труба викинув останній козир - проект повідомлення про підозру П’ятому президенту України.

Поспіх Труби і його наставника Портнова обумовлений не тільки близьким звільненням керівника ДБР. Адже 15 листопада Шевченківський суд зобов’язав ДБР розглянути клопотання про закриття саме цього провадження.

І конвульсії Труби - всього лише спроба ухилитися від виконання судового рішення.
Раніше політолог Олеся Яхно зазначала, що ДБР стало певною додатково структурою до інформаційної PR-кампанії, яку веде Андрій Портнов.

До того депутат України VIII скликання ТетянаЧорновол повідомила, що ДБР не виконує рішень суду, згідно з якими заяву про кримінальні злочини колишнього голови Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова слід внести до єдиного реєстру судових розслідувань.

Нагадаємо, раніше Чорновол заявляла, що ДБР відмовляється порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова і тим самим порушує закон.

Раніше Чорновол подала заяву у ДБР щодо фінансування людьми Портнова виборчої кампанії президента Володимира Зеленського.
Tags: ДБР, ЗЕорда, Порошенко, Труба, заказуха, кремлевские технологии, подозрение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments