Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Це вже навіть не державна зрада. Це пряма й успішна операція РФ в столиці України!

За матеріалами Taras Chornovil:

Зміни в країні відбуваються з неймовірною швидкістю. Доки насєлєніє “терзається” сумнівами, чи варто їм уже нарешті сказати, що вони остаточно розчаровані своїм зеленим кумиром, чи ще потерпіти, бо “головне ж, що позбулися влади Порошенка”, ми вже припливли в обійми Рашистану.Печерний суд надав право слідчим ДБР вилучити особливо секретні матеріали, зміст яких відомий лише 2-3 десяткам осіб (навіть не всім членам РНБО) і містить військово-стратегічну й тактичну інформацію про плани й особливості застосування Збройних Сил України. Наскільки така інформація важлива для ворога, навіть говорити зайве. Фактично, в момент передачі таких даних російській агентурі, наша армія втрачає всі свої переваги й стає абсолютно уразливою. Воювати, навіть просто оборонятися за таких умов вона не зможе. Звісно, що з моменту втрати секретності Генштаб мусить терміново почати напрацювання нової стратегії й усього комплексу секретних рішень про протидію російській агресії. Оскільки ухвалою суду надається доступ до всього комплексу оборонних доктринальних документів і додатків, які напрацьовувалися не лише станом на 30 квітня 2018 року, але й містять секретні дані, сформовані за весь час війни та розбудови армії, ми залишимося беззахисними навіть не на місяці, а на роки.Навіщо створювати й утримувати тисячі шпигунів, розвідників, спецагентів, якщо достатньо мати суддю Ільєву та контрольовану Портновим каналізаційну московську Трубу. Далі шлях абсолютно секретних документів більш ніж прозорий і закінчується він у кабінетах ГРУ РФії. Тим паче, що навіть формально ця Труба визнає, що вони не можуть (і не стараються) забезпечувати контроль за збереженням секретності.

Це вже навіть не державна зрада. Це пряма й успішна операція Російської Федерації в столиці України, проведена руками, з дозволу сказати, українських громадян. І це лише одна (щоправда найнебезпечніша) атака на нашу армію, а їх зараз десятки, чи вже й сотні. Все це стало можливим тільки після того, як гопники і їхні тєрпіли в єдиному пориві позбулися такого невигідного Москві Порошенка й провели “лапачьку”-Зєлєнскага.
Tags: Генштаб, ДБР, ЗЕорда, Труба, Чорновіл, антидержавна діяльність, госизмена, зрадники, кроты Лубянки, секретные документы, судилище, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments