Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За манипуляции с уставом Россию должны исключить из Интерпола

В субботу, 16 ноября, закончился последний день, когда РФ могла предоставить польскому суду доказательства о виновности ветерана АТО Игоря Мазура. Впрочем он сам заявляет, что это уже не имеет значения, ибо он находится в Украине, а обвинения отвергает.

Об этом Мазур заявил в комментарии "5 каналу".

Он также отметил, что за манипуляции с уставом организации РФ должны исключить из международного Интерпола, а гражданина РФ, который сейчас занимает должность вице-председателя международного Интерпола, - снять с должности.

За маніпуляції зі статутом Росію мають виключити з Інтерполу – Мазур

"Коли є політична складова або військова, а я і політик, і військовий, тоді не можна діяти такими циркулярами. Ну для Росії ж закон не писаний. Коли це питання виключили, я порадився з консулом, і ми зрозуміли, що все ж таки краще бути в Україні", - сказал Мазур.

Як повідомлялося, ветерана АТО, одного з лідерів УНА-УНСО, який нині працює в Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини, Ігоря Мазура затримали 9 листопада у Польщі за запитом РФ. Минулої неділі йому мали обирати запобіжний захід. Однак судове засідання не відбулося – Ігоря Мазура віддали на поруки генеральному консулу України в Любліні.

РФ закидає Мазуру причетність до загибелі та травмування військових РФ під час участі у Першій чеченській війні. Сам ветеран звинувачення відкидає.
Tags: Интерпол, Мазур, Польща, РФ, кремлевские технологии, международные организации, русскиенахуй
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments