Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Климпуш-Цинцадзе: В'ятрович для "слуг народу" більший ворог, ніж російські окупанти

Скажу більше, пані Іванно, російські агресори і окупанти для команди Зеленського майже друзі. А В'ятрович так, для них ворог, бо українець, а не малорос чи совєцький хахол.Користуючись панівним становищем у Верховній Раді, провладна партія "Слуга народу" не дозволяє розпочати роботу Володимиру В'ятровичу через затягування складання ним присяги.

Про це народний депутат від партії "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе написала у Facebook.

"Ця процедура не має залежати від бажання чи небажання керівництва Верховної Ради. Це закон, якого треба дотримуватися. Є рішення ЦВК. Але найголовніше, що В'ятровича обрали люди як кандидата від фракції "Європейська солідарність". Однак, із заяв і дій декотрих представників "Слуги народу" зрозуміло, що В'ятрович для них більший ворог, ніж російські окупанти", - зазначила політик.

Климпуш-Цинцидзе додала, що перешкоджання В'ятровичу скласти присягу – це сигнал, що "парламент приватизували ті, для кого декомунізація така ж катастрофа, як для Путіна розпад СРСР".

"Хай нікого не вводять в оману молодість і західний стиль одягу багатьох "слуг" – ментально вони досі в УРСР", - наголосила депутат.

Нагадаємо, адвокати, що працюють із владою, оскаржили у Верховному суді обрання Володимира В’ятровича народним депутатом.

Раніше депутат фракції "Європейська Солідарність" Андрій Парубій заявив, що монобільшість і голова Верховної Ради Дмитро Разумков штучно затягують приведення до присяги Володимира В’ятровича.

Раніше повідомлялося, що депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський почав брутально погрожувати Володимиру В’ятровичу.
Tags: "Слуга народа", В'ятрович, ЗЕорда, Климпуш-Цинцадзе
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments