Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський і слуги Кремля не виконали жодної соціальної обіцянки: бюджет-2020 проти людей

Головний висновок, який можна зробити з прийняття Державного бюджету на 2020 рік полягає в тому, що Зеленський не виконує жодної своєї соціальної обіцянки.

1

Про це йдеться на сторінці партії "Європейська солідарність" у Facebook.

Рівень мінімальної заробітної плати у порівнянні з бюджетом поданим на перше читання не змінився.

З 1 січня мінімальна заробітна плата складатиме 4723 гривні. Мінімальна зарплата зросте на 550 грн, або на 13%.

Як відомо, за три роки з 2017 по 2019 рік мінімальна заробітна плата зросла на 2573 грн.

Прожитковий мінімум у порівнянні з бюджетом поданим на 1 читання не змінився.

У І півріччі 2020 року Уряд взагалі не планує переглядати прожитковий мінімум. З 1 січня 2020 року і до 1 липня 2020 року прожитковий мінімум збережено на рівні грудня 2019 року - 2102 гривні (для працездатних осіб), 1638 гривень (для осіб, які втратили працездатність), 1779 грн (для дітей віком до 6 років), 2218 гривень (дітей віком від 6 до 18 років). Тобто всі соціальні виплати, які прив’язані до параметрів прожиткового мінімуму будуть заморожені.

Підвищувати пенсії та здійснювати передбачену законом індексацію Уряд в І півріччі 2020 року не збирається.

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб, що формує мінімальну пенсію зросте у 2020 році на 8% лише починаючи з липня 2020 року (до 1769 грн).Громадян чекає зменшення субсидій.

Уряд у порівнянні з проєктом поданим на 1 читання додатково зменшив обсяг видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг на 58.8 млн грн.

Прийнятий слугами Кремля Державний бюджет на 2020 рік не передбачає виконання жодної з передвиборчих обіцянок Зеленського та його партії "Слуга народу",

Про це в ефірі "Прямого" заявив народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка."Жоден регіон України не може похвалитися, що Держбюджет-2020 буде поштовхом для розвитку. Я визначив цей бюджет як невиконаних передвиборчих обіцянок. Адже все, що обіцяв Зеленський і політсила "Слуга народу" перед виборами - нічого цього не знайдеш у цьому бюджеті. І це є велика катастрофа. На жаль, ми, народ України, відчуваємо себе обдуреними", - сказав нардеп.
Tags: "Слуга народа", бюджет, зубожіння, невыполнение обещанного, пенсии, покращення, социальная сфера, соцобеспечение, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments