Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Знову дурять людей: Порошенко обурений нехтуванням соцзахисту українців у бюджеті-2020

П'ятий президент України Петро Порошенко в кулуарах парламенту висловив обурення нехтуванням багатьма верствами соціального захисту українців у проєкті Державного бюджету на 2020 рік. Трансляцію вів "Прямий"."Всі реформи, починаючи від сільської медицини - на це в них грошей немає. Починаючи від телемедицини, від якої залежать мільйони українців… Ми маємо її запровадити! А сьогодні фактично перекрили фінансування тих проектів, куди вже витрачено мільярди державних коштів. Програма будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників - сьогодні також немає коштів на цю надзвичайно важливу реформу", - сказав Порошенко.

Він нагадав, що цього року було вперше запроваджено для найменш захищених верств населення, тобто для пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію - тринадцяту пенсію.

"Ця програма також не знайшла відображення в проекті Держбюджету, який зараз буде винесений на голосування. Допомога родинам з дітьми на третю і четверту дитину до 1,5 тисячі гривень щомісяця - зараз це також не є пріоритетом. Тому наша позиція є абсолютно принципова - ми намагаємося донести ті надзвичайно успішні кроки щодо соціального захисту, мова йде і про субсидії, люди не мають постраждати від підвищення тарифів… До речі, їх так палко обіцяли знизити, а на сьогодні ми жодного кроку в цьому напрямку не бачимо. Намагаються знову обдурити людей. Європейська солідарність буде твердо стояти на тому, що ми маємо продовжувати реформи, які ведуть нас в Європейський Союз, які захищають соціально людей", - додав Порошенко.

Раніше депутат "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко зазначав, що в Держбюджеті-2020 мінімальна пенсія в першому півріччі не зростає ані на копійку, а потім на 74 гривні, проте уряд підвищить фінансування силових відомств, як на путінській Росії.
Tags: Порошенко, бюджет, пенсии, социальная сфера, соцобеспечение, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment