Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Хуже не будет": Виробництво Укравтопрома впало на 13%, молока вперше опуститься нижче 10 млн тонн

Автовиробництво в Україні у жовтні порівняно з вереснем скоротилося на 13% - до 913 одиниць автотранспортної техніки, інформує Асоціація автовиробників України "Укравтопром".

Виробництво автобусів відносно попереднього місяця знизилося на 12% до 81 шт.

Виробництво молока в Україні у 2019 році вперше за роки незалежності опуститься нижче 10 млн тонн, повідомляє прес-служба Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” (ІАЕ).“Цього року обсяги виробництва молока можуть скоротитися порівняно з минулим роком на 3,5% – до 9,71 млн тонн”, - йдеться у повідомленні.

В ІАЕ прогнозують, що на сільгосппідприємствах виробництво молока у 2019 році зменшиться на 1,3% у порівнянні з минулим роком (до 2,72 млн тонн), у господарствах населення — на 4,4% (до 6,99 млн тонн).

Поголів’я корів на початок наступного року може зменшитися на 4,1% у порівнянні з початком 2019 року, до 1,84 млн голів: на підприємствах – до 440 тис. голів (на 5,9%), у господарствах населення – до 1,4 млн голів (на 3,6%).

Найбільш критичною є ситуація з поголів’ям корів у сільськогосподарських підприємствах. Адже у 2018 році за президентства П. Порошенка вперше за часів незалежності України вони продемонстрували приріст на 1,2%, натомість за Заленського – вирізали майже 30 тис. корів.

Реалізація молока переробним підприємствам, за прогнозами ІАЕ, у 2019 році зменшиться на 10% у порівнянні з минулим роком.
Tags: ЗЕорда, автопром, животноводство, молочка, падение производства, падение экономики, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments