Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Прецедент: У Верховному суді визнали протиправною бездіяльність Зеленського

Зеленскому запретили появляться на людях, и не просто так

Велика Палата Верховного Суду задовольнила позов про визнання протиправною бездіяльність президента України — Голови Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу суду.

Так, позивач — інвалід війни звернувся до президента України зі зверненням, у якому просив особисто письмово повідомити його про результати перевірки фактів, викладених у поданій ним раніше заяві. Однак це звернення було передане апаратом Адміністрації Президента для розгляду до іншого органу державної влади.

“Велика Палата ВС дійшла висновку, що звернення осіб, вказаних у ч. 2 ст. 14, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 16 Закону України „Про звернення громадян“ повинні розглядатися керівниками державних органів особисто. Зазначений порядок стосується також і Президента України”, — сказано у повідомленні.

Така позиція викладена у постанові Великої Палати ВС від 12 листопада 2019 року у справі № 9901/21/19 (провадження 11-810заі19).

Нагадаємо, Велика палата Верховного суду України повернула до суду першої інстанції позов для продовження розгляду з проханням зобов’язати президента України Володимира Зеленського утриматися від спілкування недержавною мовою на території України. Таку постанову, у середу, 6 листопада, ухвалила Велика палата ВСУ в адміністративній справі за позовом до президента Зеленського.
Tags: Верховний суд, Зеленский, правосудие, суды
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments