Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Мета земельної реформи у Зеленського - роздати землю олігархам

Мета земельної реформи, яку пропонує ухвалити Зеленський і його команда - роздати землю українським і закордонним олігархам.Про це в ефірі "Прямого" заявив депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

"Запрошую йти під Верховну Раду, тому що вирішується доля України на найближчі роки. Кажуть, що ті, хто проти того, що пропонує Зеленський і його партія, вони за УРСР чи Північну Корею. Це не правда. Ми не проти того, щоб українці вільно розпоряджались своїм паєм. Але ми проти такого, абсолютно дикого ринку землі. Нам пропонуються закони, у яких нічого не змінено - так само землю можуть купувати іноземці, залишилась можливість купувати по 200 тисяч гектарів в одні руки", - сказав депутат.

Гончаренко наголосив, що закон про ринок землі має дати змогу українським селянам не лише продавати, але й купувати землю.

"Якщо мета земельної реформи - роздати землю олігархам, тоді це правильні закони. Але якщо мета в тому, щоб у нас з'явився міцний середній клас фермерів - то цей закон не приведе до такої мети. Ми маємо отримати такий закон про ринок землі, щоб український селянин міг не лише продати, але й придбати землю і створити фермерське господарство. Міг обробляти землю й заробляти на життя собі, своїм дітям і онукам і жити на своїй землі", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, Артур Герамимов підкреслив, що "Європейська Солідарність" виступає за ринок землі, але за певних умов, які не дозволять обманути українських фермерів.

Раніше аграрії та воїни АТО виступили проти урядового законопроекту про продаж землі.

20 вересня аграрії по всій Україні влаштували акції протесту проти запровадження ринку землі.


Tags: Гончаренко, ЗЕорда, законопроекты, землевладельцы, земля, олигархи, реформы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment