Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Янєлох-2

З приводу вчорашнього забруднення ефірів всіх українських телеканалів. Таке враження, або Зеленський зовсім з котушок злетів від страху, або його підставляють конкретно.
Навіщо хизуватися за кермом Тесли, якщо ти щодня їздиш на броньованих джипах, боїшся вийти з під’їзду без купи охоронців і з твоєю «лайбою» постійно їде кортеж з декілька автомобілів? Чи ти такий дурний і вважаєш українців лохами?
Хвастощі «мені казали, що уряд не втримається до жовтня.. нам казали, що не зможемо.. Європа, Америка вражені з якою швидкістю ми працюємо» - це ремікс Янєлоха. Таке враження, що Зеленський сам собі доказує, що він нібито президент.

2

Щось «гарант» промовчав, як в Європі крутять ролики з його грою на роялі і пишуть, що до виборів він працював іншим органом. Трамп називає його російським президентом, а американські ЗМІ назвали його Монікою. Про це він вже забув.
Чомусь Зеленський промовчав про МВФ, який йому відмовив в грошах і наказав агресивно вибивати борги з Коломойського, про дірку в бюджеті в 20 млрд. не згадав, про скорочення субсидій на 7 млрд і зарплату вчителям в 4 тис. баксів, яку вони не побачать.
Не згадує Зеленський і про загиблих, поранених на фронті, де він віддав наказ на відступ.
Фасфуд особисто купляє на вулиці, нібито ми не знаємо, що Вова через боязнь отруєння їсть тільки перевірене їдло.. Навіщо ці путінські рімейки в Україні? Українці на це вже не клюють.
А репліка, що «в парламенті поки ще демократія» - взагалі схожа на російську божевільню. Або він нам погрожує диктатурою, або зовсім не тямить про що каже.

Взагалі, вчорашній кліп а-ля «спіч за кермом» говорить про слабкість Зеленського і що у нього вже здають нерви. Мамо Римма, пожалійте Вову! Адже він не лох, як гадаєте?
Tags: Зеленский, агитпроп, лохотрон, лузеры, маразм, пропагандоны, слив, статті О. Леусенка
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments