Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Nota bene: Українці потребують здорового, проукраїнського і антимосковського агітпропу


Проєвропейські, проукраїнські політики так і не зробили роботу над помилками. Вони й досі не втямлять, що пропаганда (в здоровому сенсі) повинна управляти юрбою, бо нема мудрого нароту, є 86% маси, яка потребує розжовування і їй потрібні поводирі. Це закони діалектики.

Саме так – основній масі виборців потрібне розжовування, треба розмовляти з ними їх мовою і показувати все на пальцях. Українським політикам потрібно вчитись робити здоровий агітпроп.

Наприклад, вчора дивився новини на пінчуківському ICTV. Розказують, як все гарно робиться при Зєлі, а дають цифри скільки зроблено за Пороха! Про Зелю – лише наміри, тобто обіцянки-цяцянки. Але яка подача! Канал олігарха, який зараз має справи з зеко-мандою підтасовує інфу на користь режиму. За Пороха вони казали все погано. А у людей, в масі, дуже слабкий мозок, вони не в змозі скласти два плюс два: всі вони проти олігархів, олігарх Пінчук підтримує Зелю і топив проти Пороха. Все ж зрозуміло, що за Зеленського олігархам добре за наш рахунок жити, а Порох їм не давав красти. Ось чому не зробити передачу на «Прямому» і це людям не розжувати?

Другий приклад. В тих же «Фактах» показують Чернігівщину, село, кордон з РФ. Бабуня за 80 (а вона ж виборець, як і усі!), каже, що дивиться російські і українські телеканали. Її питають: - Ну і як? Відповідає: - Всі брешуть. Потрібно, щоб не було тут ані росіян, ані американців. Завіса!

Скажіть, багато хто з українських телеканалів показує, що робиться зараз на Росії? Отож і маємо.. А якби були окремі передачі на 5-му чи «Прямому», наприклад, як живуть на РФ, без брехні (як це роблять рашістські ЗМІ), а лише правда - за 100 км від Москви в ізбах нема газу, в школах нема туалету, які пенсії отримують росіяни в колоніях Москви (і перекласти це на гривні і російські ціни), чому з лікарень звільняються російські медики тощо – то не тримались би деякі українці за кремлівський міф «Як гарно на Росії».

Візьмемо нейтральний приклад. Вчора в крамниці молода, спортивна дівчина (з рюкзаку виглядали ковзани-ролики) пробиває на касі пепсі і чіпси. Кажу їй: - Це ж не здоровий спосіб життя. Краще купила б яблука і квасу, чи соку, кефіру або чаю, мінералки.. А вона: - Так це ж рекламують.. Ось так, люди в загальній масі ненавидять рекламу, але в підсвідомості вона їх чіпляє.

Ще раз підкреслюю: потрібно все розжовувати людям. І у внутрішній політиці – яким чином відобразиться кожний крок політики зеко-манди на простих українцях, так і в зовнішній – що з себе сьогодні представляє раша і які вороги для нас рабсіяни. І ось тоді не треба буде казати «Думай-Те!», електорат багато речей почне розуміти і без політичної реклами.

За темою: Nota bene: Стосовно інформаційної політики
Tags: агитпроп, избиратели, информационные войны, ликбез, поради, пропаганда, статті О. Леусенка, электорат
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment