Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зміна риторики щодо РФ як агресора може коштувати міжнародної підтримки

Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що зміна акцентів у риториці щодо Росії як країни-агресора може коштувати Україні підтримки міжнародних партнерів. Про це вона заявила в інтерв'ю "Сегодня" .

Зміна риторики щодо РФ як агресора може коштувати міжнародної підтримки - Климпуш-Цинцадзе

"Мене турбує, що буквально протягом останнього тижня з вуст різних чиновників, політиків, включно з Президентом України, прозвучали тези про те, що вже дедалі менше наше керівництво вбачає роль РФ в цьому конфлікті (на Донбасі - ред.). Пішла риторика від нових радників секретаря РНБО і Президента, що нам треба досягти примирення всередині країни з окупованими територіями", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, таке враження, що на Донбасі немає російських військ, що Президент не читає щоденних інформаційних повідомлень, які йому готують усі служби, де чітко вказано, які російські підрозділи, зброя, кількість "гуманітарних" конвоїв є і заходять на окуповану територію.

"Це дуже небезпечна зміна акцентів у риториці, яка може коштувати нам підтримки міжнародних партнерів", - акцентувала голова профільного комітету.

На переконання Климпуш-Цинцадзе, Україна має називати біле білим, а чорне чорним, а скромність і стриманість у риториці керівництва держави стосовно країни-агресора для неї незрозуміла.

"До речі, я бачу, що парламентаріям – представникам фракції "Слуга народу" теж дали інструкції щодо неназивання Росії агресором. Знаєте, це як в тій книзі – тойкогонеможнаназивати. Якось так воно сьогодні виглядає. Бо має йтися не тільки про репарації. Це один величезний шматок тих претензій, які ми маємо виставляти Росії, з якими ми далі маємо йти і до міжнародних судів і, очевидно, розраховувати на політичну підтримку міжнародних партнерів в тому, щоб РФ, визнаючи свою вину за цю агресію, за нищення і руйнацію наших територій, за вбивство наших людей, відшкодовувала економічні, моральні і матеріальні збитки, не кажучи вже про відновлення територій, повного суверенітету та незалежності України", - наголосила вона.
Tags: "Слуга народа", ЗЕорда, Климпуш-Цинцадзе, кремлевские технологии, лексика, русская агрессия в Украине, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments