Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Під офісом Зеленського розпочався мітинг підприємців

У понеділок, 4 листопада, на Банковій розпочався протест фізичних осіб-підприємців.

2
kiev.informator.ua / архів

Українці обурені непродуманою поведінкою Зеленського, який підписав закон, що передбачає негативні зміни в роботі українського малого і середнього бізнесу.

Акція протесту триває проти прийняття законів щодо фізичних осіб-підприємців. За словами організаторів акції, прийняті закони ліквідують спрощену систему оподаткування, можуть привести до закриття дрібних підприємств. Інформацію про протест оприлюднив відомий український політичний експерт Юрій Романенко на особистих сторінках в соціальних мережах.

“Друзі, на 11-00 підтягуюся на акцію протестів ФОПів на Банковій під офісом президента. Підтягуйтеся. Як не за*бем, то залоскочемо”, – йдеться в повідомленні Романенка.

Варто відзначити, що Зеленський вже підписав закони №128-IX і № 129-IX.

Цими законами передбачається введення в сферу торгівлі і послуг програмних реєстраторів розрахункових операцій (PPO), електронних чеків і кешбек покупцям за незаконно виданий чек. Таким чином, український малий і середній бізнес повинен працювати по-іншому.

Зокрема, всі ФОП повинні вести касові апарати, обов’язковий кешбек і обов’язково вести облік товару. Крім цього, також приберуть “спрощенку” (єдиний податок) в компаніях, що надають послуги телефонного зв’язку, в тому числі мобільного (в тому числі, обслуговування мереж зв’язку). Ліміти для 1, 2 і 3 груп також пропонується підвищити до 1 млн (зараз 0,3 млн), 5 млн (зараз – 1,5 млн) і 10 млн грн (зараз – 5 млн) відповідно.

2
kiev.informator.ua / архів

Представники малого бізнесу пояснюють, що ухвалення законів знищить їхній невеликий бізнес. Як пояснюють мітингарі, закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде направляти до податкової і платити з кожного чеку податок. Якщо ж сума за рік буде вищою за 300 тисяч грн, то треба буде вже сплачувати податки, як великий бізнес. Наразі у малого бізнесу фіксований податок.
Tags: акции протеста, бизнес, малий бізнес, митинги, офіс зеленського, предприниматели, середній клас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments