Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Аркадій Бабченко виїхав з України. Я не росіянин, як він, покинути Батьківщину не можу.

П’ять копійок: Я пам’ятаю слова Бабченка, коли він попереджав: якщо президентом стане не Порошенко, то це буде агент Кремля і йому буде небезпечно залишатися в нашій країні. І він мав рацію. ВІН! РОСІЯНИН! Це збагнув, а дурні хахли повелись, як лохи на картинку в телевізорі. Мені соромно, що поруч зі мною живуть зелені вівці. Я не росіянин, як Бабченко, тому залишити Батьківщину у скрутному становищі не можу.
А країна моя сьогодні окупована промосковським режимом – маріонетками Кремля.

Аркадій Бабченко

"Портнов приїхав – Бабченко поїхав. Чим ви тепер незадоволені", – зауважив Бабченко.

Російський журналіст Аркадій Бабченко, відомий своєю гострою критикою путінського режиму, повідомив, що покинув Україну. Про своє рішення він повідомив на сторінці у Facebook. Пояснив це зміною влади в Україні.

"Якщо Україна вибере "кандидата Х" – я зараз без персоналій, я про загальну тенденцію в країні – я наступного ж дня починаю запуск процесу "я звалюю". Рівно півроку тому написано… Я сказав. Я зробив… Пацан сказав, пацан зробив", – написав він, передає 5 канал.

У дописі він також згадав про повернення в Україну екс-заступника керівника Адміністрації Януковича Андрія Портнова.

Зазначив: "Портнов приїхав – Бабченко поїхав. Чим ви тепер незадоволені. Поміняли хулігана".І додав: "Сидіти і гадати, почнеться чи не почнеться в рамках нової концепції "мир-дружба-жвачка" обмін екстрадиціями – це без мене. Я поки за парканчиком постою".

Наприкінці свого посту Бабченко натякнув, що виїхав до Ізраїлю. Пізніше у коментарях він це підтвердив і запевнив, що збирається повернутися до України в майбутньому.


Tags: Бабченко, ЗЕорда, журналисты, мигранты, россияне-беглецы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments