Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Рехформа блазнів: "У вихідні – хоч помри!" - в Україні масово закривають лікарні

В Україні через відсутність коштів (а у "бариги" Пороха кошти на лікарні були) почали масово закривати лікарні та відділення. На межі закриття ще десятки лікувальних установ.

Про це йдеться у матеріалі Вестей. Так, медперсонал залишається без роботи, а пацієнти, здебільшого жителі сільської місцевості, без професійної медичної допомоги.Наприклад, у Рівненській області через відсутність грошей з 15 жовтня закрили терапевтичне відділення №2 Корецької районної лікарні, куди по допомогу зверталися 8 тисяч пацієнтів, 300 із них перебували на лікуванні у стаціонарі. Як альтернативу їм запропонували їздити в сусідні селища, наприклад до Гощі за 35 км. Більше того, з установи звільнили весь медперсонал.

Подібна ситуація склалася і в Молочанську Запорізької області. Там закрили районну лікарню, а пацієнтів тепер відправляють у сусіднє місто.

"Ще гірші справи у невеликих селах. Там хворим узагалі немає звідки чекати допомоги – амбулаторії давно закрили, найближчі медичні установи розташовані за десятки кілометрів, а швидку доводиться чекати годинами, це якщо вона взагалі прийняла виклик", – пише видання.

Схожі ситуації у селах Запорізької та Житомирської областей – там теж планують закривати лікарні. Також у Львові намагаються закрити дитячий неврологічний інтернат, у Тернополі два роки тому закрили обласний опіковий центр, у Запоріжжі закривається ендокринологічний центр.

1
Tags: ЗЕорда, больницы, закрытие, медики, медицина, покращення, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments