Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Це чиста, повна і безумовна капітуляція - українці про розведення сил у Золотому

За наказом Зеленського на лінії розмежування у населеному пункті Золоте українські війська розпочали відхід з позицій на власній землі.Як на це реагують українці в сюжеті "Прямого".

- Це чиста, повна і безумовна капітуляція України.

- Я не можу сказати однозначно, як оцінювати цю ситуацію, Виходячи з того, що ми, громадськість, а не знаємо точно, на яких умовах це відводиться, чи є цей процес дзеркальним.

- Президент Зеленський не служив в армії і не знає, що це таке. У мене двоє моїх рідних і близьких служили і воювали. І прийшли звідти, вибачте, не в кращому обсязі. Я за те, що це неправильно.

- Взагалі я проти розведення військ - так, як це відбувається. Тому що, думаю, російські війська займуть цю територію, де наші війська її покинуть.

- Я як учасник Іловайських подій дуже добре на собі відчувши, що москалям віри немає.

- Це може бути дійсно військова катастрофа для України. По-перше, чим вона закінчиться? Загибеллю військових бригад, які знаходяться безпосередньо на передовій. Це по-перше. По-друге, після цього потрібно буде рятувати ситуацію. І це для тих, хто думає, що вони відсидяться де по домівках і їх не стосуватиметься. Необхідно буде масова мобілізація. І де ми зупинимо ворога? Я навіть боюся прогнозувати, де ми його зупинимо. І після такої великої поразки, я думаю, ми вже будемо готові підписати будь-які умови капітуляції.


Tags: Донбас, ООС, вывод войск, капитуляция, комментарии, отвод войск, реакция, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments