Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Грецька церква надіслала Епіфанію лист подяки

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній отримав лист від представників Священного Синоду Елладської православної церкви, у якому вони подякували за повернення спілкування, яке колись існувало між церквами. Текст листа оприлюднений пресслужбою ПЦУ.

Грецька церква надіслала Епіфанію лист подяки

"Тож радіємо і ми добрій звістці про те, що спільні прагнення та дії увінчалися успіхом і зруйновано перепону, яка стояла посередині між Вами та нами, православними і братами у всьому, перепону, яка нас розділяла, завдаючи печалі, великих скандалів, та великої шкоди всій Церкві та спільному у сучасному світі свідченню Православ’я, перепону, яка донедавна стояла; і його, котрий повернув спілкування, яке колись існувало між нами...", - йдеться у листі.

Зазначається, що Епіфаній отримав лист зі Священного Синоду Елладської православної церкви за підписом голови Синоду Архієпископа Афінського і всієї Еллади Ієроніма ІІ.

12 жовтня 2019 року під час засідання Священного Синоду Грецької церкви було визнано самостійність Православної церкви України.
Tags: Греция, Предстотель ПЦУ Епіфаній, подяка, православие
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments