Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Аргументація Коломойського нагадує риторику націонал-соціалістів часів Гітлера

Аргументація олігарха Ігоря Коломойського, щодо жарту "Кварталу 95" про згорілий будинок екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої, нагадує риторику німецьких націонал-соціалістів часів Гітлера.Про це в ефірі "Прямого" повідомив телеведучий і блогер Сергій Поярков.

"Здивувала мене реакція пана Коломойського. Тому що, по-перше, почати треба з того, що фашизм або нацизм – це коли люди радіють саме з пожежі в чужому будинку, в будинку свого сусіда. І саме в цьому контексті мене здивував пан Коломойський… Я собі з дахом уявляю, як "95 квартал" пошуткує над подіями Бабиного Яру. Пошуткують, пісень наспівають. "95 квартал" і особисто Кошовий жартував про те, як "Беркут" б’є демонстрантів ебонітовими паличками і виробляє електрику. Коли ж він нарешті перейде до жартів, як фашисти спалювали людей в крематоріях. Мене бісять ці веселі морди в залі, ці вонючі харі. А як хор Вірьовки заспіває Хорста Весселя нацистського – ви будете ржати разом з Коломойським?

Пану Коломойському особисто я хочу пояснити і нагадати, що не можна шуткувати над смертю, тортурами, пожежами і людським горем. Жарти над згорілою оселею дуже швидко переростають в жарти над євреями або циганами, або "неповноцінними слов'янами"… Пане Коломойський, я проти підпалів будинків, я проти переслідування будь-кого без рішення суду. Я чомусь думав, що багатостраждальний єврейський народ заплатив таку жахливу ціну, що ніхто і ніколи не буде радіти пожежі в чужому домі… Я проти радості Гітлерюгенда, коли палять будинки тим, кого призначили винними. І я не хочу, щоб "95 квартал" в прямому ефірі на всю країну демонстрував гітлерюгенд-стайл, а Коломойський радів цьому", - розповів Поярков.


Tags: Гонтарева, Квартал-95, Коломойский, аналогии, олигархи, сравнение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments