Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Tesla представила нове покоління сонячних панелей для дахів будинків

Tesla представила нове покоління сонячних панелей, які будуть масово випускатися для встановлення на дахах будинків. Про це повідомляє The Verge.

Tesla представила нове покоління сонячних панелей для дахів будинків
Фото: The Verge

«Ілон Маск представив новий дизайн сонячних панелей на дахи від Tesla під назвою Solar Glass Roof», - йдеться в повідомленні.

Мінімальна доступна для покриття площа даху становить 186 кв. м вартістю до $42 500. Компанія готова вкрити весь дах повністю і надати на нього 25-річну гарантію.

Поки що доступний тільки один дизайн панелей - вони покриті загартованим темним склом, проте компанія обіцяє з часом розширити лінійку дизайну панелей.

Це вже третя модель сонячних панелей для дахів будинків від Tesla, однак вона є першою, яку Маск готовий спокійно пустити в масове виробництво, завдяки більш простій конструкції з меншою кількістю деталей і вузлів. Нові сонячні панелі простіші, швидші й інтуїтивно більш зрозумілі під час встановлення, ніж попередні моделі.

Глава компанії заявив, що масові поставки очікуються протягом найближчих тижнів.
Tags: tesla, Маск, солнечная энергетика, технології
Subscribe

 • Почему россияне...❓❓❓

  Почему путинские чиновники покупают себе и своим семьям дома на неадекватном Западе, а не в дружественных Москве странах - Сирии, Беларуси, КНДР,…

 • Український народ є автохтонним протягом багатьох тисячоліть

  Він ніколи не зрікався власної землі й не перетворювався на перекотиполе Дивними, шарлатанськими є сьогоднішні потуги новоявлених північних…

 • Кровные враги украинцев

  Никогда во многосотлетней истории украинцы не дружили с московитами (россиянами). Наоборот, украинцы и россияне были ВСЕГДА врагами. Потому, что…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments