Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Волинська облрада ухвалила звернення проти капітуляції Зеленського через “формулу Штайнмаєра”

Волинська обласна рада прийняла звернення до Президента України і Голови Верховної Ради про недопущення капітуляції за так званою "формулою Штайнмаєра".За рішення в цілому проголосувало 48 депутатів, повідомляє пресслужба Волиньради.

За основу волинські депутати взяли аналогічні звернення, раніше прийняті в інших областях.

У документі висуваються вимоги розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з РФ; добиватися міжнародної підтримки і повномасштабної військової допомоги; укласти двосторонні угоди зі США і Великою Британією про повномасштабну військову допомогу Україні, надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги; запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну блокаду тимчасово окупованих територій; не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій та скасувати чинний Закон України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Депутати також наполягають на необхідності притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини. Проводити ж вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях вважають за можливе лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

Як повідомлялось, низка українських партій, активісти та громадські діячі виступили з критикою можливості підписання "формули Штайнмаєра". Вони вважають, що спочатку має бути виконана безпекова частина Мінських угод. Тобто виведення військ і контроль над кордоном мають передувати виборам і обговоренню статусу Донбасу.

Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Рівненська обласні ради, а також Сумська, Кропивницька, Львівська, Херсонська та інші міські ради прийняли звернення до Президента і парламенту про неприпустимість урегулювання відносин з російським агресором на основі "формули Штайнмаєра". Натомість підтримала запропоновану президентом формулу лише Харківська міська рада.
Tags: Волинь, ЗЕорда, Штайнмайер, звернення, капитуляция, облради
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment