Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Мендель знову осоромилась під час інтерв’ю Зеленського у Японії

Під час інтерв'ю Зеленського виданню "Сегодня" у Токіо його прес-секретарка Юлія Мендель кілька разів визирала з-за стіни, махала руками і жестами намагалася показати журналістам, що бесіду з Зе пора закінчувати.Про це повідомила журналістка Олеся Медведєва на своїй сторінці в Facebook.

За словам Медведєвої, за 11 хвилин інтерв'ю постать Мендель з'являлася на відео чотири рази в різні моменти зйомок.

"Ніколи так не робіть, будь ласка. Це найжахливіший приклад роботи преспрацівника з політиком. Непрофесійно. Жах просто", – зазначила Медведєва.Раніше Юлія Мендель вчинила фізичний тиск на журналістку видання "Апостроф" Юлію Забєліну.

Нагадаємо, 5 вересня 2019 року Зеленський прибув до будівлі ВАСУ зі своїм оточенням, де була і Мендель. Біля входу до приміщення Зеленського чекали представники ЗМІ, серед яких був журналіст програми "Схеми" "Радіо "Свобода" Сергій Андрушко.

Андрушко намагався напряму поставити запитання В. Зеленському та керівнику ОП Андрію Богдану. Речниця Зеленського та охорона президента не давали йому це зробити – притримували його, заважаючи підійти до Богдана.

Журналіст Данило Яневський подав у Нацполіцію заяву про вчинення злочину прессекретарем президента Володимира Зеленського Юлією Мендель, яка, на думку Яневського, винна у перешкоджанні журналістській діяльності.

10 жовтня під час спілкування з журналістами на фудмаркеті В.Зеленський виправдовував поведінку свого прес-секретаря Юлії Мендель, відзначивши що "здоровий мужик" Андрушко стрибав на Мендель, що він "не може мікрофоном бити його по обличчю", і що у такому випадку він захищатиме "дєвочку".
Tags: Мендель, ганьба, позор, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments