Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна досі дозволяє фірмам путінського олігарха Дерипаски працювати на російську оборонку

Зєля, а про цього чорта ти Баканову телефонувати не будеш? Торгівля на крові:

Фірми російського олігарха з найближчого оточення Путіна Олега Дерипаски в обхід санкціям видобувають в Україні кварцит та продають його російським оборонним підприємствам. Про це повідомили «Схеми».

Україна досі дозволяє фірмам олігарха Дерипаски працювати на російську оборонку

Серед компаній, які контролює Дерипаска, журналісти назвали кіпрську United Company Rusal Silicon Limited та її кінцевого бенефіціара Emergofin B.V. Компанії під введені раніше санкції не потрапили. Так, наприклад, компанія United Company Rusal Silicon Limited з 2011 року є власником ТОВ «Глухівський кар'єр кварцитів». Вона видобуває в Сумській області кварцит і вивозить його для оборонної промисловості до РФ.

У СБУ «Схемам» не пояснили, чому до санкційного списку не потрапили кілька дочірніх компаній, які належать російському олігарху.

Нагадаємо: у травні 2018 року Дерипаску внесли до санкційного списку РНБО, заборонили в’їзд до України, заблокували активи на її території та заборонили виводити з них гроші. До переліку потрапили три його підприємства, які "протидіють Україні, забезпечують військову складову постачання в збройні сили Російської Федерації". Серед них московський офіс "Русалу".


Tags: Дерипаска, ЗЕорда, Сумщина, добыча, российская военщина, санкции, связи с Москвой, торгівля на крові
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments