Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко не були друзями"Думаю, це був шантаж": Зеленський визнав, що Медведчук і Порошенко ніколи не були друзями

За словами Зеленського, між попередньою владою і Медведчуком було протистояння, а не дружба, як це подавали в інформпросторі.

Попередній президент України Петро Порошенко шантажував Віктора Медведчука через закриття телеканалу "112 Україна". Про це сказав під час прес-марафону президент Зеленський, відповідаючи на запитання про те, чому влада хоче закрити "112 Україна".

Зеленський звернувся до журналіста каналу "112 Україна": "Ви знаєте, чому вам завжди погрожували відібрати ліцензію? Ви ж знаєте? Коли 2-3 роки вас тримали, вибачте, будь ласка, ваших власників… Ваш же власник Медведчук?"

У відповідь той зауважив, що власником каналу є Тарас Козак.

"Ну як це ні? Ми відверто говоримо… Ну Козак, Медведчук – одна історія. Ми ж відверто кажемо, всі журналісти нас бачать. Людина, пан Медведчук, яка має не проукраїнську позицію, є вашим власником?" – додав президент.

Журналіст відповів, що це не має стосунку до редакційної політики каналу.

Зеленський продовжив: "Я ж не займаюсь редакційною політикою каналу. Я просто вам нагадую чому. Тому що пан Медведчук із колишньою владою… не будемо казати з ким – думаю, що це був шантаж. Ось вони вас і тримали: закрити вас чи не закрити, як вам говорити, є у ваших журналістів незалежність чи ні. Ось чим вони займалися".

Водночас він додав, що його команда ніколи не займалася цим. "Ми не займаємося редакційною політикою. В нашій партії немає власників телеканалів. А, до речі, у однієї партії є ваші телеканали", – сказав Зеленський, передає 5 канал.

До речі, Зеленський і в цьому реченні збрехав, бо прекрасно знає, що телеканалами 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН володіє головний спонсор Зеленського і «Слуг народу» Ігор Коломойський.
Tags: 112 канал, Зеленский, Медведчук, Порошенко, вруны, телеканалы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments