Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Олігарх-мільярдер, стряпчий і блазень: як трійка рєшал веде Україну до поразки

Йдучи на компроміс з Кремлем нинішній президент України Володимир Зеленський стає у класичну позу "українського експерта" у російських пропагандистських шоу і повністю втрачає будь-яку підтримку Заходу.Про це у своїй статті на Каспаров.ru написав політичний експерт Андрій Піонтковський, передає "Прямий".

"Зосередивши у своїх руках неосяжну владу в Україні трійка ефективних менеджерів: Коломойський - Богдан - Зеленський обіцяла втомленому від п'яти років війни суспільству мир.

Розмовляюча суржиком голова правлячої трійки охоче ділилася в своїх передвиборних роликах рецептом досягнення миру: треба просто перестати стріляти.

Дійсно це ж так просто, але проклята "партія війни" ніяк не могла про це здогадатися.

Треба віддати належне "партії миру": вона спробувала виконати свої передвиборні обіцянки. Але такі ж, як і ми, прості українці з іншого боку чомусь продовжували стріляти і вбивати.

Справа в тому, що всюди - у Криму, на Донбасі, у Керченській протоці, у ПАРЄ, у Раді Безпеки ООН, у Нормандській четвірці - нам протистоять з іншого боку не "такі ж як ми прості українці", а жорстокий цинічний і розважливий ворог.

З 20 лютого 2014 року і до останнього свого подиху у владі Путін буде невпинно домагатися всіма можливими засобами розчленування і знищення ненависної йому незалежної України.

Після провалу лобового плану створення "Новоросії" з 10-12 областей України Кремль обрав більш витончений сценарій - впихнути, нічого в ній не змінюючи, ракову пухлину Лугандоніі в політичне тіло України. Створивши тим самим всередині країни абсолютно легальний з точки зору українського закону військово-терористичний плацдарм "ихтамнетов".

Проковтнувши наживку "відновлення територіальної цінності", Україна стане відкритим Гуляйполем без тієї територіальної кордону, яку сьогодні на лінії розведення сторін захищають підрозділи ЗСУ. Всі розмови про "такі ж самих, як ми, українців" спрямовані на те, щоб прибрати ЗСУ з займаних ними позицій і відкрити орді "ихтамнетов" шлях вглиб країни. Спочатку в якості диверсійних груп, а потім і танкових колон.

Припинення вогню так і не досягнуто і десятки перемир'їв були зірвані Москвою саме тому, що постійна загибель людей на лінії розмежування необхідна російській владі як засіб психологічного тиску на Україну з метою змусити її "возз'єднатися" з ОРДЛО і як основний російський пропагандистський інструмент демонізації України. Україна не має жодних мотивів відкривати вогонь. Ніхто в Україні не збирається повертати захоплені території в наступальної операції проти військової наддержави.

Так, може бути, заради, якщо не миру, то перемир'я, якого так жадає українське суспільство, заради збереження життя військовослужбовців і мирних мешканців дійсно варто "поцілувати лиходієві ручку" і піти на нав'язуване Кремлем "відновлення територіальної цілісності України"?

Але, по-перше, лиходій, який вже скоштував української крові, ніколи не зупиниться, якщо йому не чинити опору. Так, після підписання капітуляції чудесним чином припиняться постріли з того боку на лінії поділу сторін. Але після проведення окупантами "виборів" за формулою Сталіна і "братнього возз'єднання" зникне за непотрібністю і сама розділова лінія і постріли "доведених до відчаю шахтарів і трактористів" пролунають вже в Маріуполі, Харкові, Одесі. У Москві і не приховують таких планів. Навпаки, ними щодня хваляться.

А по-друге, перемир'я, припинення вогню, "заморожування" конфлікту можна домагатися з набагато більш вигідних політичних позицій, залишаючись на розділовій лінії сторін на Донбасі. Я не боюся слова "заморожування" тому, що те, що агресивно нав'язує сьогодні Україні Путін при ганебному потуранні всяких трампів, макронів і штайнмайєрів, набагато гірше. Це знищення суверенної України.Ще не пізно зупинити обвал зовнішньополітичних позицій України, які викликані не "втомою" Заходу від України, а свідомим зрадою України своєю владою, що півроку таврує вигадану нею міфічну "партію війни".

Я не раз говорив уже про те, який нищівний удар по позиціях друзів України на Заході і який подарунок і які аргументи її ворогам принесла ця демагогія про "партію війни".

Не менш ущербний для України й інший результат цієї безвідповідальної кампанії. Викриття "партії війни" і тим самим дистанціювання від героїчного опору України російської агрес розмовляюча голова у класичну позицію "українського експерта" на російському телебаченні.

У всій палітрі російської пропагандистської машини немає істоти більш огидної і жалюгідної, ніж "український експерт" на російському телебаченні, який погодився за досить скромну винагороду на потіху імперському охлосу нескінченно виправдовуватися, викручуватися, завіряти, підлещуватися перед старшими братами і покірливо витирати з обличчя їх державні плювки.

Підписавши формулу Сталіна-Штайнмайера, президент Зеленський заслужив, нарешті, право виконати партію "українського експерта" на світовій сцені - у Каноссі, Мюнхені, Парижі...

Партнери в українського експерта у Версальському палаці будуть відмінні. Путіна зіграє сам Міхал Іванич, Скабееву - пані Меркель, а чоловіка Скабеевой - пан Макрон.

Перебуваючи в незручній позі українського експерта, неможливо знову мобілізувати підтримку Заходу. Українській владі треба з неї негайно розпрямлятися. Пропоную для обговорення на всеукраїнському Віче наступний проект політичної заяви:

Чотири з гаком роки обговорення "мінських угод" не залишають жодних сумнівів, що Москва не збирається виконувати ключові положення цих угод: виведення своїх військовослужбовців і найманців і повернення Україні контролю за її кордоном. Єдина мета Москви - легалізація та подальше розширення створеного нею на території України військово-терористичного плацдарму. Цією легалізації вона від нас не дочекається.

Україна готова обговорювати в нормандському і будь-якому іншому міжнародному форматі, включаючи Міжнародний суд в Гаазі, два ключових для неї питання:

- припинення російських обстрілів на лінії розмежування сторін;

- повернення Україні сотень українських заручників, захоплених РФ на окупованих територіях Донбасу і Криму. Ці злочинні дії окупантів тривають, і число заручників постійно зростає.

З такою відкритою зрозумілою і наступальної позицією з питання миру Україна зможе повернути підтримку міжнародної спільноти, необхідну для запобігання подальшої російської агресії. У всякому разі, за США я ручаюсь. У США величезний потенціал підтримки незалежної України і в суспільстві і в політичному істеблішменті. У всій Північній Америці є тільки один впливовий ворог України - путінський холуй Дональд Трамп. Але у мене для вас хороші новини останніх днів. Трамп в прямому ефірі перетворюється в смердючий політичний труп. Можете самі спостерігати цей захоплюючий процес. У посттрампівський Америці російським блудним трильйоном займуться дуже серйозно.

Але чи здатна трійка, яка виявилася завдяки шаленій енергії і сотням мільйонів доларів Коломойського при владі в Україні, вирватися з путінських пут "повернення Донбасу"? Дуже органічна і спаяна трійка. Олігарх-мільярдер зі своїми стряпчим і блазнем, що стали мільйонерами на обслуговуванні мільярдерів.

Всі три "рєшали" виросли і сформувалися в атмосфері пострадянського російсько-українського криміналізованого бізнесу, в тому числі шоу-бізнесу. Страшно далекі все вони були від ідеї української державності. Коломойський, правда, у квітні 2014 ефективно протистояв у Дніпрі "зеленим чоловічкам". Але тоді він не без підстав побоювався, що ці ввічливі чоловічки можуть неввічливо зазіхнути на зароблені ним непосильною працею мільярди. За минулі роки він зрозумів, що його посткомуністичний "бізнес" не пройде ані в Європі, ані в Україні, які співпрацюють з МВФ і ЄБРР. Значить треба повертатися у російське стійло і відводити туди з собою всю Україну. За цей геополітичний подвиг прагматичний Путін пробачить йому дніпровські пустощі і призначить його "смотрящим" по Україні. У Путіна вже є один такий у Грузії".УКРАЇНУ ЧЕКАЄ ФОРМУЛА СТАЛІНА. ЯКОЮ БУДЕ ДОЛЯ КРАЇНИ?
Tags: Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, Пионтковский, капитуляция, олигархи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment