Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перемоги понтового презедента № 64 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)"Слуги урода" дозволять звільняти працівників, які знаходяться у відпустці, на лікарняному...
gorlis-gorsky
Члени парламенту мають намір внести істотні зміни до Трудового кодексу України.
Він повинен буде замінити нинішній КЗоТ.

У профільному комітеті Верховної Ради журналістам повідомили, що зміни будуть внесені до таких законів: “Про оплату праці”, “Про відпустки” та “Про охорону праці”.
“Кардинально новою стане і процедура звільнення співробітників. Трудові відносини повинні бути повністю змінені. Зараз, взяти людину на роботу – те ж саме, що її всиновити, так як простіше розлучитися, ніж когось звільнити”, – коментує зміни прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
Гончарук акцентує увагу саме на затяжній і дуже складній процедурі звільнення співробітників. Вона, за його словами, буде змінена в першу чергу.
Зараз звільнити працівника можна тільки після винесення двох і більше доган, причому правильно оформлених. Цієї норми, каже чиновник, дотримується мало роботодавців, тому і програють суди, залишаючись зобов’язаними не тільки відновити співробітника на роботі, але і виплатити йому зарплату за вимушені прогули.
Очікується, що ТК змінять в цьому році, а діяти він почне з 2020 р

Головних нововведень від депутатів може бути три:
перше – дати роботодавцю можливість звільнити працівника, якщо він знаходиться у відпустці, на лікарняному, а також звільнити вагітних, які знаходяться в декреті.
Зараз це все можливо лише при ліквідації підприємства.
При цьому, звільненим не зобов’язані виплачувати ніякої вихідної допомоги.

Друге – скоротити оплачувану відпустку
(зараз вона дорівнює мінімум 24 календарних дні), скасувати додаткові відпустки пільговикам, в тому числі багатодітним матерям, учасникам бойових дій і чорнобильцям.
Зауважимо: раніше, при "владі бариг", пропонували збільшити оплачувану відпустку до 28 календарних днів.
Третє – ввести так званий “експрес-лікарняний”, коли працівник може хворіти 1-3 дні без надання виправдувальних документів, але ці дні йому не оплатять.
Зауважимо: зараз це називається відпустка за свій рахунок.
__________________
Правильно, ЗЕля, дави це тупоголове бидло, яке тебе вибрало, сподіваючись на «шару» і на молочні ріки з кисільними берегами.
Може, ці барани швидше прозріють, і онукам своїм закажуть голосувати за популістів-наркоманів)
...На фото - той самий слуга урода, слабоумний прем"єр-міністр Гончарук:


Новые обороты “Зеленгейта”За нашими событиями, развернувшимися на прошлой неделе, сначала в месте, уже получившим собственное название «Між будинком з хімерами і будинком з потворами», под лозунгом «Вова выходи!» и конечно – Вече на Майдане, остальные события ушли на второй план. Но на самом деле, они развиваются и могут иметь существенные последствия для всего мира, и в первую очередь – для Украины. Оно и понятно, поскольку расследование «зеленгейта» там только набирает обороты, и в него втягиваются все новые персонажи.

Очень вероятно, что лица, вмазавшиеся в это дело с нашей стороны, найдут себе таких проблем, что Паша Лазаренко окажется пионером с дудкой, барабаном и красным галстуком, в сравнении с этим. Но обо всем по порядку.

Известно, что комитет по разведке, ведущий расследование деятельности Трампа по части дискредитации его оппонента на выборах 2020 года Джо Байдена, затребовал у Белого Дома все документы, связанные с любыми действиями по Украине. Это – не очень хорошая новость для Трампа, поскольку она означает, что в Конгрессе уже не верят стенограммам телефонных разговоров, представленным Белым Домом и хранящихся на каком-то особо тайном сервере. Насколько можно понять, теперь требуют выдать не вольное переложение разговоров, а все носители, на которых они содержатся, и другую документацию, в частности, касающаяся лиц, имеющих доступ к серверу и готовящих те самые «стенограммы».

Все это происходит на фоне новостей из Вашингтона о том, что адвокатская компания «Compass Rose Legal Group PLLC», работающая в интересах расследования, располагает как минимум вторым информатором, который имеет существенную для следствия информацию и готов дать показания. Мало того, представитель компании Эндрю Бакадж утверждает, что на самом деле, информаторов больше, но первый, который уже заявлен следствию, и второй, находящийся в готовности – имеют непосредственную и важную информацию.

Поскольку информация эта очень специфическая, то добыть ее могут лишь люди из очень близкого окружения Трампа, и если из них выстраивается очередь, то это говорит о многом. Например о том, что лучше дистанцироваться от всего этого сегодня, чтобы завтра не заехать на кичу к Паше Манафорту. Таким образом, они сами себе отвечают на вопрос о том, насколько вероятно, что Трамп выстоит в этой драке.

Следствие уже расширило поле исследования действий президента, поскольку в его распоряжении оказались сведения о том, что Трамп с подобным предложением обращался не только к Украине, но и к Китаю. Там – несколько другая история, но тоже – очень неприятного характера.

Ситуацию усугубляет и то, что проблемой Трампа может стать сам Трамп. Его словоохотливость может сыграть с ним злую шутку. В самом деле, после публикации «стенограммы», его защита избрала линейную тактику, мол, видите – ничего незаконного в разговоре не было. Вполне возможно, что стенограмму слегка подогнали под эту позицию, что может случайно выясниться, но в любом случае, позиция именно такая.

Но сам Трамп делает иной маневр. Ему бы сейчас молчать по поводу Байдена вообще, пока не закончилось расследование Конгресса, но он продолжает его обвинять, и это выглядит как опровержение позиции защиты, мол – Байден негодяй, и для того, чтобы его закопать, все средства хороши. Это – не командная игра. То, что проходит в бизнесе, почти гарантированно не проходит в политике. Мало того, стереотип поведения Трампа и его неумение подстраиваться под ход ситуации, может сыграть свою негативную роль во всей этой эпопее.

А кроме того, на фоне этих событий сам Байден делает заявления, которые пусть и не принесут плюсов ему лично, но уж точно – являются полной альтернативой заявлениям Трампа. Так, недавно он заявил примерно следующее: «Я поставлю честность всей моей карьеры на государственной службе в этой стране против отсутствия честности Трампа в любой день недели». В общем, скандал набирает обороты и две мощные шестеренки со скрипом движут этот процесс, а зе и его «команда профессионалов с новыми, но толстыми лицами» оказалась между этими шестеренками. Возможно, они это еще не до конца осознали, но это – их проблемы. Большие проблемы.


Відвести війська - це здати все, зроблене за роки, ворогу. Й починати з нуля

Там за 5 років вирито більше тисячі кілометрів окопів. Протягнуто тисячі кілометрів польових проводів зв'зку. Накрито тисячами кв. метрів масксіток. Обладнане єлектропостачання. Обладнані бліндажі, ДОТи, ВОПи и т.д. Поставлені буржуйки і відведені димові труби (димові труби - це окрема тема, бо треба в діаметр, відповідні фітінги, щоб не вчаділи і ворог не вичіслив). Пристріляні сектора, розставлені відеокамери. Заміновано підходи ворога. Вичислені точки і позиції ворога.
Про це пише військовий капелан Юрій Папушой

"Окремо хочу відмітити окопи, бліндажі, вогневі точки. Копалися вони вручну на протязі майже 6 років вручну в переривах між обстрілами. Багато воїнів при цьому загинули. Матеріал і кошти для їх обладнання збирали по всьому світу. Виділені мільярди з бюджету. Основнову в їх обладнанні вложили волонтери. Бліндажі - це надійне і випробуване обстрілами укриття. Спальні місці, опалення, бібліотеки, каплички, місця приготування їжі, душові і бані. Саме так, є бліндажі з душовими, банями, пральними машинами, туалетами.
Врита в ручну техніка, склади, різні допоміжні приміщення. Іще раз наголошую, все це врито вручну.

"Це все треба демонтувати, скласти, змотати, відрити, зняти, достати, вийняти, видьорнути... АБО ПРОСТО КИНУТИ... ЗАЛИШИТИ ВОРОГУ...
Війська виведуть в чисте поле. Знову все треба з нуля. Хто це робитеме? За які кошти? Скільки буде вкрадено? Чи захочуть і чи зможуть знов волонтери? Нинішня лінія фронту, це роками укріплена і випробувана лінія фортифікаційних споруд (420 км.)

Це закопана фортеця, яку ворог в лоб здолати не може.
Бібліотека в бліндажі на передовій

Тексти

Закомплексований Вова Путлер номер 2:
Зеленский вычитывает шутки "Квартала 95" о себе – Кравец


КАК НАС ОБМАНЫВАЮТ В СОЦСЕТЯХ
Читая троллей, прихожу к выводу, что на данном этапе инфо войны их задача отговаривать украинцев от Майдана, убеждать нас, что бороться бессмысленно, всё равно ничего не выйдет, нужно смириться и согласиться на зелёную капитуляцию.

*****************************************
Тепер нове РАЗВЛЕЧЕНИЕ made in RUSSIA розповсюджують - ОПИТУВАННЯ. Ці опитування абсолютно безглузді - вони нічого не намагаються змінити, або даті якусь інфо, а люди ставлять лайки та плюсики, замість того, щоб ЧИТАТИ та СЛУХАТИ розумних. Тим, хто відповідає на ці опитування НІ ПРО ЩО, здається, що вони якось допомогають Україні. НЕ ДОПОМАГАЮТЬ! Хтось вирішив - Хай, мовляв, клацають , аби НЕ думали головою - і вони слухняно клацають. І НЕ думають!
Пам'ятаю роки два тому був цілий шквал троляцьких дописів про акторів, хто з ким зійшовся/розійшовся… - відволюкають!Рубрика "кінець епохи бідності". Правильно, ЗЕля, дави це бидло - швидше прозріють)
gorlis-gorsky
Бородатая жопа Саша Дубинский подал законопроект № 2208 о взимании 1% налога с обмена валют, "на спорт".
Ну то есть пацаны реально собираются бежать, и быстро.
До Ростова.
Андрей Шор
________________
У цій новині, прекрасне все.
А ми вас, фізкультурників, попереджали.
Я своїми руками писала, що після виборів ви платитимете щодня.
Ну що ж.
У найближчому сезоні чекайте податок на меліорацією у кожному кубометрі води.
Податок на укріплення зв’язків з Гватемалою у кожному літрі бензину.
Податок на розвиток суспільно-харчових технологій при купівлі кожної буханки хліба.
І звичайно ж, податок на дурість, податок на захланність, податок на малоросійство, податок на комплекс неповноцінності та комплексний податок на відсутність IQ у кожній отриманій вами платіжці.
Але хто нас слухав? Ви ж так не хотіли платити воєнний збір.
Так вам і треба, кабачки.
Алла Комарова

Щиро вітаю ЗЕбілів - ви здобули "зниження" тарифів))) "Хуже нє будєт", правда, ідіоти?)))
gorlis-gorsky
По решению Кабинета Министров, новое повышение тарифов на газ произойдет в октябре 2019 года.
Цена вырастет на 15%4000 $ хотели :-)
Министр образования предложила закрывать школы, чтобы повысить зарплаты учителям

Цікаву інформацію мені надіслав співголова ГІ Права Справа Снєгирьов Дмитро про завтрашнє розведення військ. Публікую його текст без жодної цензури.
Олексій Гончаренко
«Одностороннє відведення військ уздовж лінії розмежування на Донбасі, може призвести до втрати
Україною нових територій, ключових промислових підприємств та Маріуполя.
Варто зазначити, що відведення військ ООС на Донбасі пов’язане не з переговорами у Мінську, а з
вимогами Росії щодо повернення до формату «нормандської зустрічі». Свого часу Кремль висунув
Києву дві вимоги – відведення військ і узаконення «формули Штайнмайєра». Саме з цим можна
пояснити заяву президента України Володимира Зеленського про те, що після обміну
військовополоненими наступним кроком буде саме розведення військ уздовж всієї лінії
розмежування. Переконаний, що після завершення повного відведення військ, Офіс президента та
політичне керівництво оголосять про можливість проведення виборів на тимчасово окупованих
територіях.
Утім зауважу, що відведення військ біля Станиці Луганської, Золотого і Петровського Кремль
обрав не просто так і це становить велику небезпеку для України.
Відведення військ у Станиці Луганській загрожує окупацією міста Щастя і втратою Луганської ТЕС,
яка живить електронергією як ОРЛО, так і підконтрольну Україні частину Луганщини.
Селище Золоте Росія так само обрала не просто так, адже це дозволяє агресору окупувати т.зв.
«промисловий трикутник» Луганщини – Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне. Україна ризикує
втратити частку суттєвого промислового потенціалу на звільнених територіях і залишитися
виключно з сільськогосподарськими районами т.зв. «Слобожанщини».
Що стосується Петровського, то це степовий танконебезпечний район на Маріупольському
напрямку. Якщо війська ООС відійдуть більш ніж на два кілометри, ми втратимо першу і другу лінії
оборони, що відкриє Росії шлях на Маріуполь. Україна ризикує втратити два великих
металургійних комбінати і морський порт.
Зазначу, що доки офіційний Київ готується відводити війська, російсько-терористичні угруповання
передислоковують окремі підрозділи так званих “1 і 2 армійських корпусів” саме поблизу
вищезазначених районів.
За повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ “Права Справа”, на первомайсько-
стаханівському напрямку зафіксована передислокація і накопичення важкої бронетехніки та живої
сили поблизу Стаханівського феросплавного заводу, селища Калинове та міста Первомайськ. До
речі, ця інформація підтверджується звітами СММ ОБСЄ.
На цьому напрямку посилилися бойові дії, кількість обстрілів позицій ООС на цьому напрямку
постійно зростає і йде по дотичній. І це в той час як міністр закордонних справ Вадим Пристайко
заявляє, що інтенсивність обстрілів навпаки, зменшилася.
Схожа ситуація і на Маріупольському напрямку. Безпілотник ОБСЄ зафіксував нові оборонні
споруди терористів біля Петровського. Тобто, Росія не збирається виконувати взяті на себе
зобов’язання з розведення військ, а насправді відбуваються протилежні процеси.
Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого
часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії
розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які може захопити агресор.
Примітно, що командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко заявив, що уздовж всієї
лінії розмежування на Донбасі, розпочалися підготовчі заходи з відведення військ. За його словами, результат цих заходів буде залежати від дзеркальних дій російсько-терористичних угруповань. Рішення ухвалене начальником Генштабу ЗСУ, міністром оборони України і президентом Володимиром Зеленським.
Нагадаю, 26 червня українські військові і терористи “ЛНР” спільно залишили позиції біля пункту
пропуску “Станиця Луганська”. Розведення сил відбулося під наглядом Спеціальної моніторингової
місії (СММ) ОБСЄ з обидвох сторін.
Однак вже 30 червня стало відомо, що терористичні угруповання зберігають позиції на блокпосту
біля селища, хоча українська сторона відвела війська. А наприкінці серпня СММ ОБСЄ зафіксувала на Донбасі десятки невідведених “Градів”».

Dmitro Skazhenyk
Малюнок для "Газети по-українськи"


Павло Бондаренко

Незважаючи на всі свої недоліки, а їх ця людина має чимало - він далеко не святий, це є найкращий президент з усіх шести. Навіть не так - найкращий Президент.
Колись його ім`я буде з пошаною вписано у підручники історії, а про багатьох інших казатимуть: був/була такий/така в часи Порошенка. Колись його любитимуть і ставитимуть йому пам`ятники. Як французи зараз люблять і ставлять пам`ятники де Голлю, якого за життя ненавиділи.
Респект, пане президенте!
За те, що - як кажуть - будучи скупуватим, витрачав сотні мільйонів на армію та на благочинність.
За те, що будучи хворим, працював 24/7/365.
За те, що, будучи за характером дуже жорсткою авторитарною людиною, не звабилися встановленням особистої диктатури (хоча всі можливості були) і взірцево передали владу.
За те, що довіряючи лише обмеженому колу близьких людей, спромоглися на "волонтерський десант" в Мінобороні та інші подібні революційні й раніше в Україні неможливі штуки.
Респект за те, що зупинили наступ "Русского мира", коли ніхто у світі не знав, як протистояти повзучій "гібридній війні". За чарівне диво безвізу та Томосу. За децентралізацію та "ПроЗЗоро"; за відновлену армію, в якої зараз вчаться американські військові.
Кажуть, Порошенко став сивий, мов лунь, буквально за два дні - коли тисячі російських солдат без розпізнавальних знаків та проросійських бойовиків лізли, незважаючи на втрати, у Дебальцеве, а в Мінську тупотів ногами мікрофюрер, кричачи "Я вас розчавлю". І треба було, незважаючи на шалений тиск і страх, вистояти...
І ми вистояли. Порошенко всюди повторює - не він, а саме МИ вистояли. Разом. Тільки чи вдалося б це - без Залізного Гетьмана?
Ну, а недоліки... Хай знайдеться той, хто буде кращий і хто зробить більше. Бо Порошенко не ідеал і мусить бути хтось кращим за нього. Дай Боже...
Порошенко не ідеал, але і для друзів і для ворогів став символом України та "українськості". Не вірите? Спробуйте зайти в соцмеражах в групи прихильників Зеленського, Бойка, Тимошенко і заявити, що ви - український патріот. Що пролунає у відповідь? Правильно, звинувачення в тому, що ви "порохобот".
Якось вийшло, що це тепер слова-синоніми...

І це уйобіще сміялось з Кличка...
gorlis-gorsky

Зеленский считает, что Порошенко готовит новый майдан

Астанавитесь :-)
2Прессуха Зе: Начало
ibigdan

Да, я сделала ЭТО. Я – мощь. И выдержка. И стальные нервы. А от меня- краткое содержание первых нескольких часов этого действа.
Общее впечатление: Вова хочет, но не может.
Он старается так, что гнутся уши и кипят мозги. Но вся беда в том, что в мозгах у Вовы мухи, мёд, говно и гвозди. Они там варятся, бурлят, взаимодействуют неожиданными комбинациями. Упитанные мухи нанизываются на гвозди, перемешивают суспензию из говна и мёда, а по итогу вот. Кушайте.
Началось все с того, что Вова по утрам бегает, поэтому хотел прийти на прессуху в трениках, но его вовремя остановили. Велик? Нет, не удобно, Киев не приспособлен, мы только готовимся к децентрализации.
При чем тут она? И почему только готовимся? Поди знай.
Основную свою миссию Вова видит в прекращении войны. Слово «победа» не прозвучало ни единожды. Слово «прекращение» раз 200.
А еще попередники. Которые не обеспечили ВПЛам помощь в 14-м, поэтому многие вернулись и теперь разочарованы. Попередники занимались войной.
Вова, как ВПЛ, я нереально благодарна твоим попередникам, что мне вообще в принципе было куда удрать из Донецка. Потому что попередники попередников спиздили армию. Так что да. Предыдущая власть занималась войной. Пока ты петлял от повесток и снимал кинцо на деньги РФ.
Ну да ладно. Больше всего ранила вот эта странная метода. Люди в Золотом 500 человек сказали, что они не против, поэтому мы отведем войска. Люди в оккупированном Донецке не чувствуют себя украинцами, ну штош.
И? С каких это пор мы будем ориентироваться на ощущения каких-то групп людей и строить на этом основании свою внешнюю политику?
Про Пашинского отлично вообще.
Цитата: Пашинского закрыли- это ж хорошо? Вы спросите у людей на улице, Пашинский бандит? Сто из ста скажут- бандит!
Бля… Володя, у нас не голосованием называют человека бандитом, а посредством судебной ветки власти. Потому что по твоей логике можно было подойти к сотне человек, собравшихся на вече, и спросить «На палю Зеленского? Вывернем его мехом внутрь?» Как ты думаешь, тебе понравился бы ответ?
Или это просто гвозди трутся ржавыми шляпками?
И кстати, Вова таки читает ФБ. И прекрасно знает, что здесь пишут эти немножечко проплаченные порохоботы.
С Америкой были уставшие отношения, патамушта Америка не понимала, куда тратили деньги, их деньги. И даже заблокировали ВЕСНОЙ 140млн помощи. Но Володя всё порешал разговором с Трампом. Безо всяких, конечно, условий с его стороны.
Дальше было вот это: « Мы должны делать выкрутасы, чтоб обойти регламент. Чтоб принять законы. Мы вынуждены. Нам нужна скорость.»
Да, Вова, ты это снова сделал. Сказал прямым текстом, что клал ты с прибором на законы, чтобы побыринькому принять новые, свои.
Сажать по весне он хотел, но на него надели наручники. Типа, хорошо, молодец, лохи съели- ты выбрался, а теперь вникай в расклады. Ты- не можешь сажать. А кого будет сажать Аваков и прочие- не твое собачье дело, не для того Беня квиточку растила.
Было много по Нормандскому формату. Именно для того, чтобы он состоялся, нужны и разведение, и подтверждение формулы, и особый статус на постоянной основе. На вопросы о контроле границы не отвечает принципиально или вертит жопой, как глист на сковородке. Равно как и на вопрос, являются ли ДНР и ЛНР участниками переговорного процесса.
Кровопролития на Майдане не будет и ваще он не боится.
Но ФБ читает и с ветеранами встречается. Патамушта не боится, просто захотелось встретиться.
Попытался наехать на парня из СМИ с чехом-бенефициаром. Парень оказался с крепкими яйцами. Вова оказался без. Респект.
Про ФОПы – выйти из тени, платить податки, все нормас, не очкуем. Те. Никакой конкретики, тут он судя по всему вообще дупля не отбивает в происходящем. Выдает заготовки, гвозди гремят. Кароче, капец вам, господа ФОПы.
По амнистии боевикам должен говорить нормандский формат. Ну охуеть теперь. В самом деле? Франция, Германия и РФ будут решать вопросы амнистии для людей, 5 лет убивавших украинцев на украинской же земле? Вы рыбного супа переели, зелёные?
Новый КЗОТ хороший, нужный. Но недоработанный. Возможность уволить женщин в декрете пообещал убрать. Словами через рот. Вова, у нас все ходы записаны.
Муж одноклассницы — глава оборонного комитета не ходит на работу потому что инфаркт.
Днепру в бюджете не заложили денег на обещанный мост и аэропорт, но это не крайний вариант бюджета. Деньги будут.
Ну и вишенка.
Почему Путин должен изменить свою политику?
Потому что они устали от санкций и войны, они поняли что Украина не сдаст ніколи ні шматка своєї землі, потому что у нас армия, волонёры и вапще. Путин посмотрит на это, усвідомит неожиданно и прекратит воевать, да. И боевики тоже усвідомлять і складуть зброю. А еще вот в России меня знают хорошо, знают что я либеральный либерал.
И поэтому что?
А буй его знает что…
А еще мы должны поважать институт президентства, но у предыдущей власти такого желания закончить войну не было.
А еще капитуляция – это не зрада.
Зрада — не дать мне виконати свої обіцянки.
Всё, я больше нимагу, у меня кровоточат уши.
Таня Адамс

Враження про прес-конференцію ЗЕ: ЯнукОвоч був не найтупішим президентом України
gorlis-gorsky
Повинен покаятися, я вам збрехав.
З півгодини подивився фуд-пресуху гідранта.
Люди, це піздець.
У мене навіть немає питань до цього зеленого непорозуміння, яке не може зв'язати до купи пару слів, не може складно викласти свої думки - бо воно дурне, як ступа, і це видно неозброєним оком.
У мене питання до людей: як, блядь, можна було ОЦЕ вибрати?!
Куди, кхуям, дивилися ваші очі і де, вашумать, був ваш мозок?!!
Тепер ОЦЕ буде керувати країною, вирішувати питання Донбасу і Криму і взагалі всі питання життя країни.
Жрі. Тє. ОЦЕ гівно.
Кириченко Олег

______________________
Пробігся по стрічці, глянув що воно мололо
Висновки:
1) це суцільний ходячий набір комлексів і скелетів в шафі. Ну і звісно, Порошенко насрав йому в портки і досі сре.
2) ніхера чувак не контролює (від слова ніхера), а його думка є думкою оточення
3) патологічний брехун, який заганяється в двох фразах з інтервалом 5 хвилин
4) він зробив пресуху для того, щоб вирішити питання формули Штайнмайєра і протестів, а походу своїми звинуваченнями в проплаченості противників штайнмайєра зробив тільки гірше
5) Янек був не найтупішим президентом України.
М.ЛембергНиколай Валерьевич
100% натуральне, заряджене від пресконхференції блазня, юриста Зеденського, руйнує останні розумові кдітини, після вживання, їжа не потрібна зовсім. У всіх супермаркетах та магазинах країни😀


Короткий висновок про сьогоднішню прес-конференцію Моніки ЗЕ (gorlis-gorsky)
Продовження: Перемоги понтового презедента № 65 (огляд)
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #СлугаНарода, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, демократура, зебіли, ирония, кадры, капитуляция, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments