Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Курс до НАТО: Порошенко закликає почати розгляд ПДЧ

П’ятий президент Петро Порошенко, голова політичної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко закликав розпочати розгляд надання Україні ПДЧ щодо членства в НАТО.

Курс до НАТО: Порошенко закликає почати розгляд плану
Фото: "Євросолідарність"

Про це він заявив на засіданні Політичного комітету та Комітету з питань безпеки і оборони Парламентської асамблеї НАТО у Лондоні, повідомляє партія "Європейська солідарність".

Лідер «Європейської Солідарності» наголосив на пріоритетних семи кроках, необхідних для уникнення пастки Кремля для України на Донбасі.

“Формула Штайнмаєра”, в її погодженому вигляді, є надзвичайно небезпечною, якщо її розглядати у відриві від “дорожньої карти” виконання Мінських домовленостей. Її визначальними елементами, серед іншого, мають бути виведення російських військових, техніки та зброї, роззброєнням незаконних воєнізованих формувань, перехід українсько-російської ділянки кордону під контроль України.

Підкреслено, що вже сьогодні Україна де-факто захищає східний кордон Північноатлантичного альянсу.

Закликано до початку предметної дискусії на рівні союзників щодо перспектив надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі у світлі Саміту НАТО у Лондоні у грудні 2019 року.

Голова "Європейської Солідарності" наголосив, що його партія буде і надалі надійно стоятиме насторожі ефективного втілення курсу євроатлантичної інтеграції держави, пріоритетність якого є вимогою Конституції України", - йдеться у повідомленні.Члени комітетів відзначили значний внесок п’ятого президента Петра Порошенка у процесі реформування України та інтеграції країни з Європейським Союзом та НАТО.

Як відомо, розвиток подій в Україні та навколо неї, а також ситуація в Ірані та Афганістані визначені як головні теми порядку денного щорічних зборів Парламентської Асамблеї НАТО, яка розпочалася у п’ятницю, 11 жовтня, в Лондоні. 14 жовтня, на формі ПА НАТО у Лондоні із ключовою промовою виступить Генеральний Секретар НАТО Єнс Столтенберг.
Tags: НАТО, ПДЧ НАТО, Порошенко, Штайнмайер, заклики, натовцы, членство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments