Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Марчука є запитання до Штайнмаєра:

На створення умов для виборів на Донбасі, тобто реалізації "формули Штайнмаєра", потрібні роки.

Марчук вважає, що на Донбасі немає загрози великої війни

Про це заявив колишній представник України в Тристоронній контактній групі, політик Євген Марчук, звертаючись до президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра, передає Укрінформ.

Марчук нагадав, що перші демократичні вибори в Західній Німеччині відбулися в 1949 році, тобто через чотири роки після закінчення Другої світової.

"У зв'язку з цим у мене запитання до найдосвідченішого європейського політика пана Штайнмаєра: Ви справді призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім-потім істинно демократичні вибори? Я вже не кажу про Нюрнберзький (чи тепер Гаазький) трибунал", - наголосив політик.

Він також запропонував президенту ФРН поспілкуватися з представниками німецької розвідки, щоб дізнатися про деталі війни, яка шостий рік йде в Європі.

"Може керівники Зовнішньої розвідки Вашої країни, які знають реалії нашої п'ятирічної війни з Росією, підкажуть, що Вам потрібно зробити з цієї Вашою "формулою", - підсумував Марчук.

Низка українських партій, активісти та громадські діячі виступили з різкою критикою можливості підписання "формули Штайнмаєра". Вони вважають, що спочатку має бути виконана безпекова частина Мінських угод. Тобто, виведення військ і контроль над кордоном мають передувати виборам і обговоренню статусу Донбасу.

Також проти імплементації "формули Штайнмаєра" виступила низка обласних та міських рад. Звернення проти капітуляції Зеленського прийняли Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Рівненська обласні ради, а також Сумська, Кропивницька, Львівська, Херсонська, Луцька та інші міські ради.

Масові акції проти "формули Штайнмаєра" відбулися у Києві та в регіонах країни 1, 2 та 6 жовтня. Продовження Майданів проти капітуляції Зеленського намічено на 14 жовтня – у День захисника України.
Tags: Донбас, Марчук, Штайнмайер, аналогии, вопрос на засыпку, выборы, деоккупация
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments