Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Луцька міськрада проти “формули Штайнмаєра”: це аналог Мюнхенської змови

І зараз Зеленський скаже, що і цю, чергову міськраду Петро Порошенко підштовхнув до протесту?

Депутати Луцької міської ради прийняли звернення до президента і парламенту про неприпустимість урегулювання відносин з російським агресором на основі так званої "формули Штайнмаєра".

Луцька міськрада - проти “формули Штайнмаєра”: це аналог Мюнхенської змови

За звернення одностайно проголосували 33 депутати, повідомляє пресслужба Луцької міськради.

"Вважаємо, що погоджена владою «формула Штайнмаєра» – імовірний пролог цілковитої української капітуляції. Далі буде зустріч у так званому "нормандському форматі". Вона має всі шанси стати аналогом Мюнхенської змови ХХІ століття. Після цього Україну чекає повернення в орбіту «русского міра» та поступове знищення Української державності, а Російську Федерацію – скасування санкцій", - йдеться у зверненні.

Враховуючи викладене, депутати висунули низку вимог до Президента України і Верховної Ради України.

1. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.
Читайте також: Львів проти “формули Штайнмаєра”: міськрада ухвалила звернення

2. Добиватися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї. Укласти двосторонні угоди зі США і Великою Британією про повномасштабну військову допомогу Україні, надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги.

3. Запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

4. Не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.
Читайте також: Впровадження “формули Штайнмаєра” ще не відбулося - Президент

5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.Раніше аналогічні звернення проти капітуляції Зеленського прийняли Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Рівненська обласні ради, а також Сумська, Кропивницька, Львівська, Херсонська та інші міські ради.
Tags: ЗЕорда, Луцьк, Штайнмайер, звернення, капитуляция, местная власть, міськради, протест
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments