Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Отвод сил на Донбассе: Из-за капитуляции Зеленского Украина потеряет 30 населенных пунктов

В позиціях п’ятого і шостого президентів України є велика суттєва різниця: Порошенко бореться за інтереси України, а Зеленський здає національні інтереси, капітулює перед зовнішнім агресором, окупантом і нашим споконвічним ворогом.

В результате разведения сил и средств на Донбассе Украина может потерять контроль над 30 населенными пунктами. Об этом заявил пятый президент Украины Петро Порошенко.«С уходом ВСУ на мифические позиции 2016 года в результате согласования властями так называемой «формулы Штайнмайера» мы теряем около 30 населенных пунктов и ряд ключевых высот. Там за каждый метр заплачена жизнь украинских героев», – заявил Порошенко.

Он добавил, что военных готовят к отступлению на необустроенные позиции в чистом поле.

«Проукраински настроенные местные жители – тоже в шоке. Они боятся расправы. Простых решений нет. Завершить все быстро – невозможно. Я сам когда-то был вынужден это признать», – сказал президент.

В связи с этим Порошенко предложил семь шагов, как избежать российской ловушки на Донбассе.

Порошенко пропонує сім кроків, аби Україна не потрапила у російську пастку

По-перше, він наголошує на необхідності наполягати на принципах “спершу - безпека”, “нічого не погоджено, поки все не погоджено” і “тільки через безпеку до виборів”.

Порошенко також зазначив, що оскільки українська влада вже погодилася на “формулу Штайнмаєра”, то вона має розглядатися лише як складова “дорожньої карти” виконання Мінських домовленостей, включно з виведенням російських військових, техніки та зброї, роззброєнням незаконних мілітарних формувань, переходом українсько-російського кордону під контроль Києва.

Крім того, він підкреслив, що відведення військ має бути лише за умови сталого і всеохоплюючого припинення вогню. “Лінія розмежування зафіксована у Мінську 19 вересня 2014 року. Росія та бойовики мають повернути дві з половиною тисячі кілометрів, це пряма вимога Мінська”, - заявив експрезидент.

Четвертим кроком він назвав необхідність отримання моніторинговою місією ОБСЄ безперешкодного і повного доступу до всієї окупованої території та встановлення постійного контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.

П’ятим кроком, на думку Порошенка, має стати створення підгрупи з питань кордону в рамках Тимчасової контактної групи у Мінську, а шостим - наполягання на розгортанні багатонаціональних миротворчих сил ООН на всій території окупованого Донбасу.

І, нарешті, на думку Порошенка, на території ОРДЛО має бути відновлено оподаткування в рамках правового поля України, а також фінансова і банківська системи, повернута українська власність.Масові акції проти "формули Штайнмаєра" відбулись у Києві та в регіонах країни 1 та 6 жовтня.


Tags: Донбас, Зеленский, ОРДЛо, Порошенко, Штайнмайер, капитуляция, отвод войск, президенты, стратегия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment