Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Владика Епіфаній освятив два нових храми ПЦУ в Маріуполі

Вчора, 8 жовтня, предстоятель ПЦУ Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі. Про це Епіфаній повідомив у Facebook.

Епіфаній освятив два нові храми в Маріуполі

«Упродовж одного дня сьогодні мав особливу радість освятити два нових храми в Маріуполі – прифронтовому зараз місті на Донеччині, в якому нині живуть понад 140 000 вимушених переселенців. Переконаний, що ці храми стануть осередками духовного захисту для багатьох вірян, які єднатимуться тут у своїх молитвах до Господа», - написав предстоятель ПЦУ.

Епіфаній зазначив, що внаслідок російської агресії особливо потерпають жителі Східної України, які, не бажаючи бути під гнітом окупантів, полишили свої домівки та знайшли притулок на мирній території.

«Особливо непросто такий досвід дається дітям. Сьогодні мав зустрічі та спілкування з дітьми наших священників-переселенців та дітьми з багатодітних родин, якими духовно опікується архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій. Передав їм подарунки від нашої Церкви, які згодяться їм у навчанні, а вони мені – свої малюнки. Знаєте, що зображено на тих малюнках? Не жахіття війни, а краса миру! Карта України, синьо-жовті кольори, голуби миру, барвінкові віночки, ангели – словом, те, що для дітей є символом бажаного, нормального життя і що засвідчує їхнє прагнення добра і миру», - розповів Єпіфаній.

Він також висловив сподівання, що осередки нашої Української церкви, подібні до храмів, освячених у Маріуполі, потроху будуть змінювати світогляд тих людей на сході України, які поки що до кінця не розуміють, чим важлива духовна і державна єдність українського народу.

«Але молитва має силу, і Бог допомагає людині перемінитися до кращого. Тому нехай надалі ми спільними зусиллями, крок за кроком, кожен на своєму місці, будемо розвивати та утверджувати єдину помісну Православну Церкву України, а з нею – мир та єдність у нашій державі», - наголосив митрополит Київський і всієї України.


Tags: Маріуполь, ПЦУ, Предстотель ПЦУ Епіфаній, Українська церква, православие, храмы, церковь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment