Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Херсонська міськрада звернулася до режиму щодо недопущення капітуляції через "формулу Штайнмаєра"

Депутати Херсонської міської ради на позачерговій сесії підтримали звернення до Зеленського та Верховної Ради щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні через підписання так званої "формули Штайнмаєра".

Формула Штайнмаєра: Херсонська міськрада звернулася до Зеленського та Ради

Голосування відбувалося у поіменному режимі. За рішення про звернення проголосували 28 депутатів, 6 депутатів утримались, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За жодних умов не допустити надання "особливого статусу" окупованим територіям ні за т. зв. "формулою Штайнмаєра", ні шляхом внесення змін до законодавства України", - йдеться, зокрема, у зверненні депутатів міської ради.

Депутати також вважають, що вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях треба проводити лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення.

З трибуни під час обговорення питання депутат міської ради Віталій Урбанський (фракція "Свобода") повідомив, що в Херсоні створено штаб спротиву капітуляції, до складу якого увійшли представники політичних партій та громадських організацій.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко наголосив: "Абсолютно принципова позиція – не може бути капітуляції, здачі земель і людей, які там живуть".

"Мирне населення просить наших військових не відступати", - сказала почесна громадянка Херсона, координатор обласного волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець, яка їздить у зону проведення ООС.

Батько загиблого в АТО командира батальйону "Херсон" Руслана Сторчеуса, Олександр Сторчеус, наголосив: "Треба вимагати миру з перемогою".

Депутат міської ради від "Батьківщини" Дмитро Ільченко підкреслив, що неприйнятна вимога, коли йдеться про відведення українських військ з української території.

Масові акції проти "формули Штайнмаєра" відбулися у Києві та у регіонах країни 1 та 6 жовтня.
Tags: ЗЕорда, Херсон, Штайнмайер, звернення, капитуляция, местная власть, міськради, протест
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments