Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#Ні_капітуляції! Кропивницька міськрада: "формула Штайнмаєра" може призвести до втрати державності

Депутати Кропивницької міської ради застерігають Зеленського і Верховну Раду від імплементації так званої "формули Штайнмаєра", оскільки вона становить загрозу українській державності.

Кропивницька міськрада:

Відповідне звернення ухвалила Кропивницька міськрада 4 жовтня на позачерговому засіданні, повідомляє пресслужба міськради.

"Ми, депутати міської ради Кропивницького, рішуче застерігаємо від спроби використання так званої "формули Штайнмаєра", що може призвести до втрати української державності та територіальної цілісності країни", - йдеться у зверненні.

Депутати міськради закликали припинити практику прийняття доленосних для країни рішень без урахування думки суспільства і запропонували керівництву держави організувати національний "круглий стіл" для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах щодо російської агресії в Україні та подальшої долі окупованих територій.

Крім того, у зверненні міститься заклик до патріотичних сил у парламенті заблокувати ухвалення нової редакції та не продовжувати дію Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" без широкого обговорення в інститутах громадянського суспільства.

Депутати також закликають не допустити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях до моменту повного виведення російських окупаційних військ з території України, роззброєння незаконних збройних формувань, відновлення контролю над кордоном України Державною прикордонною службою, забезпечення перехідного періоду терміном не менше року для відновлення інститутів державної влади та повноцінної роботи українських ЗМІ.

Окремим пунктом у зверненні стоїть застереження не допустити відведення Збройних сил України з укріплених позицій.

Раніше депутати Івано-Франківської, Львівської і Тернопільської облрад, а також Сумської міськради виступили проти імплементації "формули Штайнмаєра".
Tags: ЗЕорда, Кропивницький, Штайнмайер, заклики, звернення, капитуляция, местная власть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments