Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вплив Коломойського на владу погіршить зв'язки України із Заходом, — Пайфер

Екс-посол США в Україні (1998-2000 рр.) Стівен Пайфер звернув увагу на неприйнятність будь-якого впливу олігарха Ігоря Коломойського на рішення нинішнього державного керівництва України.Як заявив колишній високопоставлений американський дипломат у середу на власній твітер-сторінці, це одразу погіршить відносини України з МВФ та прихильниками України на Заході.

"Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони України (Олександр) Данилюк заявив, що подав у відставку через занепокоєння щодо впливу олігарха Коломойського. Якщо Коломойський дійсно має вплив, це погано буде сприйнято Міжнародним валютним фондом і тими, хто підтримує Україну на Заході", - зауважив Пайфер.

Це вже не перший раз, коли екс-посол США в Києві застерігає нову адміністрацію в Україні від можливих "компромісів" з олігархом Коломойським.

Ще у вересні Пайфер відзначив, що в перші ж місяці на президентській посаді Володимир Зеленський створив "чималий політичний капітал в Україні та з друзями Києва на Заході, включаючи МВФ". У цьому зв'язку американський експерт порадив новій українській владі обережно поводитися з Коломойським, у тому числі жодних "компромісів" щодо ПриватБанку.

Як відомо, Олександр Данилюк однією з головних причин своєї відставки назвав можливе скасування націоналізації ПриватБанку.

"Це одна з проблем. Сподіваюсь, що моє рішення буде сприяти тому, що ми уникнемо неправильних рішень в процесі ПриватБанку. Думаю, що це було почуто як всередині України, так і зовні", - зазначив Данилюк, додавши, що під неправильними рішеннями він має на увазі скасування націоналізації.

Вплив Коломойського на владу погіршить зв'язки України із Заходом — Пайфер
Tags: #ukraine, Запад, Зеленский, Коломойский, Пайфер, США, американцы, олигархи, послы, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments