Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Голосували за Зе? Отримайте благадарочку: АМПУ скорочує на третину чисельність працівників

П’ять копійок: Нагадаю, що більшість підприємств і робітників АМПУ охоплює Херсонську, Миколаївську, Одеську і Запорізьку області. Тобто, ті регіоні, переважна більшість мешканців яких проголосувала за Зеленського та «Слугу народу». Чавкайте тепер, зевиборці, не обляпайтесь.


*****
"Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) розпочинає наступний етап оптимізації адміністративних витрат. Наразі йдеться про скорочення чисельності працівників підприємства майже на 30%", - повідомляється на сайті АМПУ.

«Питання оптимізації — дуже складне, адже ми говоримо про людей, наших працівників. Кожний конкретний випадок вимагає окремого рішення. Але нам потрібно підвищувати ефективність бізнес-процесів та оптимізувати витрати. Тому цей процес буде продовжуватись»,— підкреслює керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

За його словами, стратегія розвитку АМПУ передбачає проведення корпоратизації підприємства, що визначено як пріоритет і наглядовою радою підприємства, і Міністерством інфраструктури України. Для цього АМПУ необхідно створити максимально ефективну структуру персоналу.

Оптимізація чисельності працівників адміністративного апарату на центральному рівні стане першим етапом, який має завершитися протягом 2020 року. Наступним етапом стане реорганізація філій підприємства шляхом створення мережевих адміністрацій морських портів за регіональним принципом. Злиття відокремлених підрозділів, уникнення дублювання функцій та, як наслідок, оптимізація чисельності адміністративного апарату малих та великих портів дозволять досягти відповідного скорочення витрат.
Tags: АМПУ, ЗЕорда, госкомпании, покращення, порты, работники, сокращения, увольнения
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments