Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Луценко: В України немає підстав для розслідування щодо Байденів

Ось так розмовляють українські державні політики часів Порошенка з іноземними політиками, а не жують шмарклі про «свого на 100 відсотків генпрокурора».

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє про відсутність причин проводити в Україні розслідування щодо потенційного суперника президента США Дональда Трампа на виборах 2020 року Джо Байдена та його сина. Про це він сказав в інтерв'ю BBC.

Луценко: В України немає підстав для розслідування щодо Байденів

"Я не знаю жодних причин проводити розслідування щодо Джо Байдена чи Хантера Байдена (сина Джо Байдена, який працював у раді директорів компанії Burisma, діяльність якої розслідують українські правоохоронці - ред.) згідно з українським законодавством", - сказав екс-генпрокурор.

Луценко заявив, що будь-яке розслідування щодо Байдена та його сина може початися лише у США.

"Це юрисдикція США", - сказав він, додавши, що "ймовірне розкрадання" в Burisma "сталося за два-три роки до того, як Хантер Байден став членом ради".

Луценко також заявив, що зустрічався з особистим адвокатом Трампа Руді Джуліані, який запитав його, чи можна провести розслідування щодо Байденів в Україні.

"Я сказав йому те саме, що я сказав вам - це не моя юрисдикція. Це може бути юрисдикція США. Якщо ви надішлете мені запит, так, я дам вам всю офіційну інформацію, але це не юрисдикція України - така була моя відповідь", - стверджує Луценко.

"Я нічого не можу робити (у справі - ред.), яка не пов'язана з українським законодавством", - додав екс-генпрокурор України.
Tags: Байден, Джулиани, Луценко, Трамп, прокуроры, расследование
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments