Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перемоги понтового презедента № 56 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)

1

Иван Лютый
The show must go on
Вижу, что многие задаются вопросом, почему весь мир обсуждает ситуацию Трамп-Зеленский, а наши СМИ молчат. Просто наши СМИ не знают, как реагировать. Тупые создания, умеющие хорошо только искать зраду в действиях предыдущей власти.
У меня такое чувство, что большинство украинских политиков и "журналистов" до сих пор не понимают масштаб последствий истории Трампа-Зеленский.
Если вкратце - как бы ни окончилась эпопея с импичментом Трампа, в США окажется куча политиков разгневанных на Украину. Потому как они получили множество проблем. А последствия мы выгребать будем очень долго. Ведь именно эти люди подписывают помощь и санкции.
Зеленского американцы за глаза называют Моника Зеленски. Звонок Трампа Зеленскому повлиял на американскую демократию не меньше, чем знаменитый минет Моники Левински Биллу Клинтону.
Фигурально Зеленского называют минетчиком.
Вова это успех!
Зеленский напоминает Мистера Бина. Только пришел куда-то, а уже что-то сломал, развел адский пиздос, но при этом не особо понимает, что происходит. Он понимает, что он в жопе, а как выбраться из нее не знает. Каждое его последующее действие усугубляет предыдущее.
Чем глубже в лес, тем толще партизаны.
А мы ведь предупреждали тебя Вова - не ходи в президенты!Поздравляю зубожилых :)
ibigdan
Это вам не звериный оскал хунты Порошенко. Это вам торжество пролетариата Зеленского.
Sergii Iesipov
Наша улюблена рубрика «життя комах».

Але це ж нещодавно Сірожі, і всім іншим носіям білих, і вже тоді трішки засцяних, польт казали, що Порошенко - це єдиний, в кого буде хоча б теоретично мотивація закінчити і з Єфремовим, і з розстрілами на Майдані, і з вбивцями Гандзюк і з усіма іншими резонансними справами.
Що на другому терміні і з мінімальною перевагою він єдиний, хто мав би цю саму «політичну волю» і не мав би стримуючих факторів.
Але ні, ви нічого не розумієте, ви сектанти і порохоботи - відповідали вони в самому лайтовому варіанті.
Тому що вони були проти. Вони краще знали. І голосуючи проти - вони обирали молодих ригів, кєнтів Портнова і адвокатів Єфремова - ну що могло піти не так? Звісно, що ці чесні громадяни прямо почнуть з посадок Єфремова, не було ж ніяких сумнівів.
І зараз, коли їм вже остаточно і невідворотньо насцяли в очі, коли вже немає ніяких «кумів» в прокуратурі, коли є вже більшість всюди і можна зробити все, що завгодно - і робиться все, що завгодно, окрім власне відновлення справедливості.
Зараз вони, як завжди, ховають свої голови в пісок і кажуть про якісь «закони української політики», нібито закони Ньютона, які не подолати.
І це так показово, так, як і має бути. Просто дуже важко написати «ми обісрались» але оці несмішні жарти - воно ж насправді і є зізнанням, це і є довгоочікуване «обісрались» в їхньому виконанні.
Enjoy

durdom
Моніка


Альо, Баканов? Цього чорта в імпічмент!


)(уеграи!


Если, ты, от должности своей устал Может быть позвонишь в наш "Вечерний квартал"


Зеленский - Трампу "Придет 100% мой прокурор..."


Джон Сміт
Вони ржали з депутата Гаврилюка, що він смішний селюк. Потім сказали, що треба парнєй із народа, селюк це не із народа, і зробили депутатом спортсмена Беленюка.
Гаврилюк сидів у залі і читав Конституцію.
Беленюк їздить на змагання, а у залі спить.
Поясніть мені: в чому нова епоха?
А насправді очевидно: сценки з Гаврилюком, у якого буцімто капає слина з рота, потрібні були лише, щоб змінити одних на інших. При чому їм конче необхідно було замість чувака, що на Майдані відморожував собі всі місця, замінити саме на слухняних тваринок, що стрибають по команді на одній нозі.
Вони прибрали чужого собі ментально Гаврилюка і привели близького собі Стефанчука, Юзіка і Дубінського, пролізли в комітет фінансової політики і одразу оголосили розслідування "незаконної націоналізації Приватбанка". Можна сперечатися про касові апарати і ФОПи, але Гаврилюк би ніколи не проголосував за повернення Коломойському Приватбанку.
А от ручна тваринка Коломойського Дубінський - легко.
Ось і вся епоха нових облич. Це фейк. Обман. Штучно створений запит. Вдарили населенню по башці і зняли дорогі чоботи. Замість них кинули рвані лапті.
Зате оновлення гардеробу.

Ща инвестиции попрут
ibigdan

На этой неделе активизировались обыски и изъятия документов по уголовному делу, в котором фигурирует табачный холдинг «Philip Morris Ukraine». Обыски проходят в самой компании, в правительстве, в ГФС и Минюсте, а причастных к делу вызывают на допросы.
Против топ-менеджмента компании также возобновлены уголовные дела из-за неуплаты налогов.
В конце 2018 года правительство заключило соглашение с компаниями-филиалами «Philip Morris Ukraine». Оно предусматривает защиту инвестиций компании от прямой или косвенной экспроприации и защиту от необоснованных мер. В январе 2019, в исполнение распоряжения Кабмина, ГФС подписало соглашение с табачной корпорацией, что дало ей возможность продолжить работу в Украине.
Однако, в июле появилось сообщение о проведении Государственным бюро расследований (ГБР) обысков в офисе ГФС, а в официальном комментарии пресс-службы ГБР отмечалось, что они связаны с деятельностью международных производителей табачной продукции. Более того, Бюро арестовало документацию компании.
Как нам заявили в одной из бизнес-ассоциаций Украины, такой подход правительства и агрессивное поведение ГБР может иметь огромные последствия. Силовики вышли за пределы расследования факта нарушений ГФС и ставят под сомнение заключенное ранее Мировое соглашение, о чем уже есть судебные решения.
Напомним, что «Philip Morris Ukraine» входит в топ-5 крупнейших налогоплательщиков страны уже несколько лет подряд. Так, в прошлом году компания заплатила в бюджет 14,8 млрд грн. «Philip Morris Ukraine» – ведущая международная табачная компания, один из крупнейших производителей сигарет, продукция которой продается в более чем 160 странах мира, вышла на украинский рынок в 1994 году.
Источникdurdom
Ща фсьо порешаєм! Вы закрываете дело по Коломойскому - мы открываем на Байдена


Кирдык Байдену


- в Сибирь!


Кенгурація імпічменту
Существует ли дно, которое ЗэНедоумок не сможет пробить?
telesyk


Рина Василенко


Джон Сміт
Було / Стало.
Найвеличніший лідер світу он там внизу, зліва.


День прошёл — и тишина
ibigdan

Кажется я понял, о ком была фраза «Кінець епохи брехні».

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Що вам сказати за стенограму? Про партнерів по ЄС і про послів. Дилетант в політиці, ЗЕ не знав, що навіть в приватних розмовах політиків, язиком – не ляпають. Тепер – здобуде. Крутіше інше. Трамп таки просив ЗЕ наїхати на Байдена. А ЗЕ розписався перед Заходом у політичній корупції – прокурор його людина і він вплине. Він. Не закон... Повторюю ще раз. Зеленський крупно вляпався. Ми всі – також.

Вот вы тоже наверное хотели понять
ibigdan
Когда подчинённый Зеленского назвал того «величайшим лидером современного мира» — это он так жопу лизал, пытаясь угодить, или это Вовочка реально кукухой поехал, сам так считает и своих подчинённых так настраивает?
Ответ удалось получить в ходе речи Зеленского на ассамблее ООН. Цитирую:
«Мені чесно дуже хотілось, щоб цю промову колись назвали «15 хвилин, що змінили світ».»


Чтобы нести такое с трибуны ООН, надо быть реально самовлюблённым Наполеончиком. Верить, что говоришь что-то крайне важное полупустому залу, открываешь людям глаза на то, чего они раньше не знали. Считать себя очень умным, влиятельным и великим, будучи на самом деле глуповатым, трусливым и легко манипулируемым.
Это даже хуже, чем если бы он был циничным ублюдком, который пришёл пограбить страну, типа Януковича. Такой бы просто наворовал и сбежал, а этот мечтает стать вторым Путиным.

Похоже ревнует Вову к Богдану
ibigdan
Она с таким лицом весь стендап мужа просидела.


Alex Noinets
- Фрау Меркель, чи не спадало вам на думку, що ви спілкуєтеся з одним з найвеличніших світових лідерів?
- Шмуціге хєрр, ви хто?
- Я він і є!
- Який він?
- Один з найвеличніших. Світових. Ось же я. На листочку у вас намальований.


Джон Сміт
Насправді це реально страшно, коли наближений до Зеленського клерк на повному серйозі затирає багатьом присутнім не дурним людям, що клоун - "один з найкращих лідерів світу". Чим піднімає вибуховий ржач.
І це він каже не в вигляді жарту, а серйозно.
Це клініка. Палата номер 6. Поруч Наполеон і Майкл Джексон в сорочках з руками за спиною.
Одним з найкращих лідерів світу був Порошенко. Неухильна воля цього чоловіка змусила мільярд людей накласти санкції, в тому числі собі на шкоду, на одну з найсильніших країн світу. І зробити це заради не впливової на світовій арені України. Можна скільки хочеш розповідати, що це американці всіх змусили, але чомусь після Грузії ніфіга не було. Після Криму ніфіга не було.
Ось приклад одного з найкращих лідерів світу.
А зеро що здійснив? В чому він лідер?
Україною керують неадекватні, хворі люди. І, бляха: це не смішно. Це страшно!


Svetlana Ljubovnikova найнайнай-кращийВиктор Москаленкоgalynash:
1
2
3


Продовження: Перемоги понтового презедента № 57 (огляд)
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #ЗЕхайп, #СлугаНарода, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, демократура, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments