Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Рука руку миє: РНБО уЗеленського не знайшла підстав для покарання телеканалів Медведчука

Рада національної безпеки і оборони України вирішила не вводити санкцій проти прокремлівських телеканалів 112 і NewsOne.


Про це йдеться у відповіді прес-служби РНБО, повідомляють «Українські Новини». Відомо, що ці медіа належать проросійському політику, куму Путіна Віктору Медведчуку.

В документі наголошується, що постанова Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року з ініціативою ввести санкції проти телеканалів була розглянута на РНБО 19 березня поточного року.

У зв'язку з тим, що українське законодавство дозволяє вводити санкції проти юросіб-резидентів виключно у разі їх причетності до терористичної діяльності, то РНБО доручила Службі безпеки України провести відповідну перевірку зазначених у постанові компаній (ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Новий формат ТВ» та ТОВ «Аріадна ТВ»).

«Службою безпеки України фактів, що підтверджують участь зазначених юридичних осіб у терористичній діяльності, не надано», — сказано у відповіді РНБО.

Отже, причин для введення штрафів для телеканалів 112 і NewsOne не знайшли.
Tags: 112 канал, newsone, Медведчук, РНБО, информационные враги, слабость, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment