Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Депутат від "Європейської солідарністі": Позиція України на сесії ПАРЄ буде представлена

Народні депутати-члени української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, які були і в минулому складі делегації, вирушать на найближчу сесію ПАРЄ.

Позиція України на сесії ПАРЄ буде представлена - Гончаренко

Про це заявив член української делегації Олексій Гончаренко, народний депутат з фракції "Європейська солідарність" в Facebook.

"Інтереси України треба відстоювати. Тому ті представники старої делегації, які увійшли і до нового складу, включаючи мене, збираються їхати на сесію, щоб представити позицію України. Вважаю неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала наша позиція ", - зазначив депутат.

За його словами, той факт, що Україна не подає свій новий склад делегації на найближчу сесію ПАРЄ, яка стартує 30 вересня, - це "серйозний дипломатичний сигнал, який демонструє реакцію країни на повернення в ПАРЄ російської делегації без санкцій".

Гончаренко також заявив, що вважає важливим, щоб у роботі сесії взяла участь і новий керівник української делегації Єлизавета Ясько.

"Треба входити в курс справи і продовжити роботу з формування коаліції країн, які будуть боротися за збереження Ради Європи як авторитетної міжнародної організації, що відстоює демократію, права людини і верховенство права. Інакше переможцем у цій ситуації вийде Путін. Ми не маємо права це допустити" , - підкреслив Гончаренко.

Як повідомлялось, голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, депутат від партії «Слуга народу» Богдан Яременко заявив, що українська парламентська делегація в ПАРЄ не буде присутня на найближчій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.
Tags: Європейська Солідарність, Гончаренко, ПАСЕ, делегации, депутаты, дипломатия, зовнішня політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments