Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Капітуляція Зеленського: Україна ніколи не погоджувалась на формулу Штайнмаєра

Ніколи українська сторона не погоджувалася з "формулою Штайнмаєра". Про це під час засідання погоджувальної ради заявив п'ятий президент України Петро Порошенко."Теза без пояснення про те, що вибори по всій території країни - збуджує людей. Бо вибори на всій території України і окупованих територіях лише після відновлення суверенітету, і люди це мають чути. Обурення людей точно не потрібне, бо їхня підтримка на сьогоднішній день потрібна як ніколи. Зі свого боку я готовий передати "дорожню карту", яка виписана, погоджена, має пріоритет безпекового компоненту для того, щоб ми не починали з чистого листа, коли все вже виготовлено. Ніколи українська сторона не погоджувалася з "формулою Штайнмаєра". Ні на парижському, ні на берлінському саміті", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкрив подробиці умовної "формули Зеленського" з врегулювання ситуації на Донбасі.

Читайте також: Ні капітуляції України за "формулою Штайнмаєра": відомі громадські діячі написали відкритий лист до Зеленського.
Tags: Донбас, Порошенко, Пристайко, Штайнмайер, капитуляция, кремлевские технологии, переговоры, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal